Главная / Поради / З’являться презервативи у вигляді спрею

З’являться презервативи у вигляді спрею

Чим більше варіантів захисту, тим краще – це правило важливо як у житті, так і в сексі. Сьогодні популярні різні альтернативи контрацептивів. І ось з’явилася ще одна – студент-дизайнер Мішель Чу створила незвичайні презервативи, які наносяться розпиленням з балончика.

Якими були презервативи давнину?

Взагалі ідея спрей-кондомів з’явилася ще в 2008 році, коли німецький учений Ян Вінценц Краузе почав тестувати прототип — металеву трубку з соплами, що розпилюють рідкий латекс. Однак у той час були певні «технічні труднощі», які не дозволили реалізуватися ідеї і вийти в масове виробництво. Головною причиною стало те, що час застигання латексу від однієї до двох хвилин — а це довго для пар, що хочуть зайнятися любов’ю.

Мішель Чу вчиться в Pratt College of Art and Design, і її ідея поки є ще тільки концепцією. Вона розповіла про неї компанії Girlplay, яка виробляє продукти для сміливих і зухвалих жінок. І незабаром спрей-презервативи будуть входити в «набір коханців», який ще включає «розумний бюстгальтер», що управляється за допомогою пульта ДУ. До речі, з допомогою пульта ДУ можна задати смак майбутнього презерватива.

Натхнення: hochu.ua

 

 
comments powered by HyperComments