Главная / Фото / Загадково понівечені вівці знову знайдені Індії

Загадково понівечені вівці знову знайдені Індії

Фермери з індійського району Ніали повідомили про виявлення п’яти мертвих овець, чиї тіла були загадковим чином понівечені. Всі ці вівці були вбиті в трьох поруч розташованих селах протягом одного тижня.


У всіх овець була з хірургічною точністю через розріз у животі вирізана печінку, а поряд з трупами в м’якій глині були виявлені сліди, які неможливо ідентифікувати. Вони не належать людям або відомим в окрузі хижакам. Про події 27 листопада повідомив місцевий сайт.

Раніше в листопаді в тому ж районі Ніали також три рази були знайдені мертві і понівечені вівці і загальне число таємничо замучених тварин вже 27. Здається, що невідомі сили обрали овець Ніали в якості піддослідних щурів і проводять з ними якісь експерименти.

І не тільки в листопаді, за червень-липень в Ніали знайшли більше 250 вбитих овець і їх смерть складно було списати на напад собак або вовків, надто дивною вона виглядала.

Загадочно изуродованные овцы снова найдены Индии
Представники лісового департаменту після вказівок уряду штату ставили навколо фермерських господарств в Ніали спеціальні клітини, щоб зловити хижаків, але нікого не зловили.

Місцевий скотар Ніламані Дас розповів 22 листопада в інтерв’ю Times of India, що всі вівчарі в районі були сильно налякані після нападу невідомих тварин на овець в червні. І ось зараз це незрозуміле зло знову повернулося. Ніламані нарікає, що ніхто не може їх захистити від нападів, а уряд навіть не виплатив компенсацію за загиблих тварин.

Зараз всі місцеві вівчарі у спробі захистити своїх овець на ніч залишаються чергувати в сараях.

Довідка
Загадкові каліцтва фермерських тварин (зазвичай корів, овець чи коней) найчастіше приписуються прибульцям. У тварин дуже рівно з хірургічною точністю видаляються статеві органи і частина нутрощів, іноді язик, вуха або шматки шкури. Тіла загиблих тварин часто дуже довго не розкладаються і їх не чіпають падальщики.

На місці події звичайно немає слідів крові, немов вбивали і калічили тварин в іншому місці, і загиблі тварини виглядають так, наче вони не чинили.

Явище вивчається з 70-х років, також багато випадків припало на 90-і. Іноді в нападі на тварин звинувачують не прибульців, а чупакабру або секретні військові організації.

 

 
comments powered by HyperComments