Главная / Здоров'я / Захистити своє серце можливо, займаючись приємними справами

Захистити своє серце можливо, займаючись приємними справами

Люди пенсійного віку часто задають собі питання, яким чином можна убезпечити здоров’я серцево-судинної системи. Вчені впевнені, що для цього необхідно всього лише займатися улюбленими для себе справами. Приміром, люди, які проводять в саду або на рибалці більше півгодини в день, скорочують ризик раптового серцевого нападу, більш ніж наполовину.

Це вдалося довести завдяки дослідженням, в якому взяли участь понад 2500 осіб у віці від 65 до 75 років. З його допомогою вдалося наочно продемонструвати, що для поліпшення стану організму не потрібно докладати особливих зусиль.

Вченими в рамках дослідження люди були розформовані на три групи в залежності від рівня активності.

У «низьку» групу входили ті, хто витрачав на свою активність менше чотирьох годин на день. У «помірну» — як мінімум 4 — 5 годин. «Високий» рівень — це ті пенсіонери, які робили ранкову пробіжку, плавали і грали в спортивні ігри.

В цілому навіть помірні параметри фізичної активності давали людям похилого віку досить непогані шанси уникнути серцевого нападу, адже його ймовірність падала більш ніж на 54%. Люди, які займалися спортом постійно, могли похвалитися зниженням у 66%. Група з найменшою інтенсивністю не могла перетнути поріг і у 43%.

 

 
comments powered by HyperComments