Головна / Людина / Зайва різноманітність в інтимному житті шкідлива для здоров’я

Зайва різноманітність в інтимному житті шкідлива для здоров’я

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
   

Певні пози під час сексу небезпечні для здоров’я чоловіка. Як довело дослідження, поза, де обидва партнери на боці, згубна для чоловічої спини.

foto_cikavosti_14.09.2014-10_resized

Але ось поза, в якій жінка на четвереньках, а чоловік позаду її («по-собачому») більше підходить для сексу, якщо є проблеми в спині. Але в цілому все залежатиме від конкретного виду болю. Даний висновок зробили після того, як учені застосували інфрачервоні і електромагнітні системи для захоплення зображення 10 гетеросексуальних пар.

Читайте також: Обійми під час сну зміцнюють відносини

Фахівців цікавили різні рухи хребта в п’яти найпоширеніших позах. Виявилося, поза «ложечки» нерідко рекомендується лікарями як засіб, який допомагає уникнути болю в спині. Але це спрацьовує далеко не завжди. Зокрема, якщо чоловік з поганою розтяжкою і у нього є дискомфорт у спині, йому все ж потрібно спробувати позу «по-собачому».

Ряд чоловіків, який брав участь в дослідженні, повідомили про те, що біль посилювався в момент оргазму. Іноді чоловіки навмисно уникали оргазму. В момент оргазму найбільш активні м’язи в животі і сідницях, а ось для руху хребта інші. Дані про стан хребта у жінок стануть доступні пізніше.

 
Loading...
comments powered by HyperComments