Главная / Здоров'я / Здатність людей говорити і писати не пов’язана з діяльністю мозку

Здатність людей говорити і писати не пов’язана з діяльністю мозку

 
 

Команда провідних експертів встановила, що здатність людини до написання слів і речень, ніяк не пов’язана з мозковою діяльністю.

b2a190580674d98cca31b1198cdee353

Раніше дослідники стверджували, що ці процеси є взаємопов’язаними один з одним. Результати клінічних випробувань опубліковані в журналі під назвою Psychological Science. Повідомляється, що в ході здійснення дослідів лікарі зафіксували унікальну закономірність. На думку авторів проектів, навіть, якщо ділянка центрального відділу нервової системи, що відповідає за вміння індивідуума розмовляти, буде пошкоджена, це не вплине на здатність людини до грамотного правопису.

Читайте також: 

Реалізація досліджень відбувалася за допомогою 5 добровольців. Як заявили медики, респонденти втратили можливість читати і писати внаслідок перенесеного ними інсульту. Один з випробуваних мав навички правильного написання слів, але при цьому, він неправильно вимовляв букви. Четверо інших учасників мали проблеми з використанням суфіксів на листі, але розмовляли без помилок.

З’ясувалося, що при активізації когнітивних здібностей у людей задіюються різні ділянки головного мозку, які абсолютно не залежні один від одного.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments