Главная / Людина / Жінки переймають погляди на життя від чоловіків

Жінки переймають погляди на життя від чоловіків

 
 

Команда дослідників провела кілька цікавих лабораторних і клінічних спостережень, у результаті яких вчені зафіксували, що сучасні представниці слабкої статі переймають погляди на життя від чоловіків.

cccc7b67bf827b623dca333b993692c8

За словами співробітників клінічного центру, дівчата, які зустрічаються з сексистами, ризикують втратити власну індивідуальність. Психологи з Університету Іллінойсу переконані, що дами можуть переймати погляди на життя від своїх других половинок. Слід зауважити, що в процесі здійснення спостережень медики задіяли понад 1000 пар з Нової Зеландії та Сполучених Штатів Америки. Відзначається, що вік респондентів коливався від 17 до 48 років.

За словами фахівців, тривалість романтичних відносин склала в середньому близько трьох років. З’ясувалося, що ставлення чоловіків до сексизму сильно впливає на погляди дівчат. Експерти стверджують, що для підтвердження гіпотез науковим працівникам знадобилося менше року. Провідні фахівці заявили, що ними були виявлені два типи сексизму – ворожий і доброзичливий.

Ворожий сексизм проявлявся у випадках, коли жінкам не була потрібна підтримка представника сильної статі, а доброзичливий сексизм, навпаки, свідчив про те, що жінці необхідний захист з боку чоловіка. За словами психологів, жінки, чиї чоловіки ставилися до другого типу, незабаром самі починали переймати у своїх других половинок антифеміністичні погляди.

Слід зауважити, що доброзичливий сексизм був характерний для більшості жінок, оскільки він підтримував традиційні погляди на світ. Науковці вважають, що сучасні дівчата переймають погляди на життя від своїх коханих хлопців. Медики стверджують, що результати їх проектів дозволять більш детально вивчити поведінкові особливості юнаків і дам.

Натхнення: healthvesti.com
 
comments powered by HyperComments