Главная / Ґаджети / З’явилася інформація про модульні смартфони від Google (фото + відео)

З’явилася інформація про модульні смартфони від Google (фото + відео)

На початку 2016 року компанія «Google» на одній з конференцій заявляла про те, що ексклюзивні мобільні модульні пристрої надійдуть у продаж в 2017 році. Такі гучні заяви давали всі підстави очікувати справжньої революції в сфері смартфонів і її чекали дуже багато людей. Однак не так давно виробник заявив про припинення даної розробки і повному закритті проекту під назвою Project Ara. Однак не дивлячись на це, фахівцям ресурсу Phandroid все-таки вдалося отримати зображення одного з прототипів неподаної новинки.

Пристрій був названий А8А01 і повинен був бути представлено в кінці поточного року. При детальному розгляді зразка стає зрозуміло, що модулі в ньому кріпляться шляхом використання електромагнітів, які трохи випирають з корпусу.

Смартфон в цілому не можна назвати компактним, адже його товщина виявилася 12,5 мм, і це без фотомодуля. А такий аспект абсолютно не прийнятний для сучасних мобільних ґаджетів. Мабуть компанія не знайшла вирішення цієї проблеми і тому вирішила закрити проект.

Натхнення: mobnovelty.ru

 

 
comments powered by HyperComments