Главная / Наука / Зникнення земної гравітації спричинить глобальну катастрофу

Зникнення земної гравітації спричинить глобальну катастрофу

Гравітації досить зникнути на декілька секунд, щоб влаштувати на Землі глобальну катастрофу. Через відсутність земного тяжіння предмети, люди, рослини і вода почнуть підніматися в повітря. Океан і моря википлять і випаруються, а потім Землю спопелять Сонячні промені, адже атмосфера, утримувана гравітацією, перестане огортати планету.

Згідно з попередніми прогнозами ненадовго відтермінувати свою загибель вдасться людям, що знаходяться в будівлях і будинках. Через деякий час фундамент все одно буде зруйнований і вся інфраструктура полетить в космос.

Гравітація Землі не дозволяє водам Світового океану перетворитися на газ і зникнути. Однак подібного роду катаклізм викличе ряд хімічних і фізичних реакцій, які спустошать водні ресурси планети.

Пропажа атмосфери викличе у людей неприємні відчуття, їм буде здаватися, що вони знаходяться глибоко під водою і одночасно летять увись, потрапляючи під ультрафіолетове випромінювання Сонця, від якого раніше захищав зниклий озоновий шар.

Поки сонячні промені будуть випалювати поверхню, на Землі вибухнуть найстрашніші вулканічні виверження і землетрусу. Це буде тривати до тих пір, поки планета не розпадеться остаточно.

 
comments powered by HyperComments