Главная / Інтернет / Звіт AV-Test про кіберзлочинність за 2014

Звіт AV-Test про кіберзлочинність за 2014

Якщо ви помітили збільшення проблем з вірусами на вашому ПК, то ви не самотні. Нова інформація від фахівців з безпеки з AV-Test свідчить, що в минулому році кількість випадків виявлення шкідливого ПЗ зросла на 72% порівняно з 2013-м. У загальній складності антивірусами AV-Test було виявлено 143 млн подібних випадків.

13-01-15-foto-600x407-1

Причому це абсолютно нові шкідливі програми, які раніше не потрапляли на очі тим, хто забезпечує комп’ютерну безпеку. Таким чином, можна зробити висновок, що кіберзлочинці стають розумнішими і амбітними — компанія Sony відчула це, як ніхто інший. Схожий спалах був зафіксований і іншими фірмами, наприклад Malwarebytes і Kaspersky.

Легкість, з якою хакери можуть перебудовувати шматочки коду і створювати нову загрозу, означає, що антивірусним компаніям стало ще складніше йти в ногу з постійно еволюціонуючими потенційними небезпеками. Проте порада користувачам залишається однакова: встановіть антивірус з хорошою репутацією, переконайтеся, що він оновлюється, і будьте гранично обережні, коли переходите по посиланнях в Мережі.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Найгучніший напад останніх тижнів — це атака на ігрові мережі Sony і Microsoft. Як з’ясувалося, за нею стоїть група хакерів (або називають себе такими) під назвою Lizard Squad. В її розпорядженні є величезний ботнет — мережа заражених вірусами домашніх комп’ютерів, обчислювальні ресурси яких можуть бути використані зловмисниками для тих чи інших цілей. За словами представників Lizard Squad, це «платний сервіс» і він черпає свою міць від роутерів, які захищені не більше ніж логіном і паролем, встановленими ще на заводі-виробнику.

Читайте також: Майже всі мобільні віруси створені для Android

Крім того, компанія AV-Test поділилася цікавою статистикою про спам-активності по всьому світу. Виявилося, що лідерство серед країн, відповідальних за поширення спаму, займає США — ця країна перебувала на вершині спамерського античарту останні 180 днів, а всього на неї припадає 9,2% спаму. Крім США, в п’ятірці лідерів В’єтнам (7,2%), Аргентина (5,9%), Іспанія (5,8%) і Німеччина (5,6%).

13-01-15-foto-600x404-1

Натхнення: innoros.ru

 
comments powered by HyperComments