Інтернет

VPN Unlimited — безпечний доступ в Інтернет і анонімна робота в мережі

VPN або віртуальна приватна мережа – один із кращих інструментів безпеки для веб-серфінгу і спосіб отримати доступ до ресурсів, недоступним в регіоні проживання. Обійти прив’язку IP до країн допоможе сервіс VPN Unlimited.

VPN-1

VPN Unlimited створює зашифрований тунель для всіх даних, які приймає або відправляє в інтернет електронний пристрій. Шифрування реалізується одночасно кількома способами і «гарантує максимальний захист даних». При використанні послуг сервісу трафік перенаправляється через власні сервери з перевидачою мережевих адрес.

За допомогою VPN Unlimited можна обійти будь-які геолокаційні блокування по IP, як вітчизняних операторів зв’язку, так і зарубіжних компаній, що пропонують свої послуги тільки у визначених регіонах (наприклад, потокові сервіси Deezer, Spotify, Netflix). Стане в нагоді сервіс і тим, хто турбується про збереження своїх даних. За допомогою VPN Unlimited можна використовувати корпоративні мережі, працювати в безкоштовних публічних точок доступу Wi-Fi в готелях, аеропортах або кафе.

На відміну від багатьох конкурентів, сервіс VPN Unlimited вимагає тільки фіксовану оплату за наданий канал. Будь-які обмеження обсягу трафіку і швидкості з’єднання відсутні.

Сервіс для зручності користувача пропонує ряд фірмових додатків для всіх основних операційних систем: iOS, Mac, Windows, Linux і Android. Пропонуються як офіційні версії з iTunes і Google Play, так і окремі версії. Для початку роботи достатньо завантажити і встановити додаток на потрібний пристрій.

VPN-2

Для використання сервісу необхідно зареєструватися на сайті компанії. Доступний 10-денний тестовий період без обмежень по функціональності, після ж доведеться вибрати один з доступних тарифних планів: три з малим терміном доступу: на 10 днів — $1,99, на місяць — $3,99, на три місяці — $9,99 чи два тривалих: на рік — $27,99 і на три роки — $64,99.

Скачати VPN Unlimited для iPhone, iPad, Mac, Windows і Android можна за цим посиланням.

Розробник надав нам 5 промо-кодів на 30 днів сервісу VPN Unlimited. Коди будуть розіграні серед відвідувачів, що залишили коментар до статті. Не забудьте заповнити поле E-mail. Бажаємо удачі!

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button