Поради

Фотовідбілювання зубів: підготовка до процедури, результат

Фотовідбілювання зубів: підготовка до процедури, результат

Красива і здорова усмішка – візитна картка сучасної людини. Білосніжний колір зубів зберегти якомога довше складно. Людей, які прагнуть зробити свій зубний ряд привабливим, стає щороку все більше і більше. Сучасна стоматологічна клініка Havryk Dental Clinic для створення красивої і неповторної посмішки застосовує таку процедуру як фотовибілювання. Дорогий, але дуже надійний спосіб, який дозволяє змінити колір емалі зубів на 12 тонів.

Види фотовідбілювання зубів

Для зручності клієнта, в арсеналі стоматологів є сьогодні кілька варіантів фотовідбілювання емалі зубів, в залежності від виду лампи:

• галогенове;
• світлодіодне;
• ультрафіолетове;
• лазерне.

Як підготуватися до процедури фотовідбілювання зубів

Якісна підготовка до процедури допоможе витратити менше часу, грошей і нервів в кабінеті стоматолога. Незалежно від того, який вид фотовідбілювання був обраний, слід зрозуміти, що варто перенести сеанси в разі наявності в ротовій порожнині каріозних зубів або запалених ясен і слизової оболонки рота. Будь-які стоматологічні та ортодонтичні проблеми потрібно вирішити перш ніж відвідувати процедуру відбілювання зубів. Потрібно розуміти, що відбілюються тільки натуральні зуби, в іншому випадку зони постановки пломб, коронок, вінірів так і залишаються сірою плямою. За бажанням клієнта стоматолог може замінити їх і поставити те, що схоже з потрібним кольором емалі.

Як проходить процедура фотовідбілювання зубів

Процедура відбілювання зубів виконується тільки кваліфікованим лікарем стоматологом в його кабінеті. Фотовідбілювання відбувається не за один сеанс, а в кілька послідовних етапів:

1. Забезпечення гігієни порожнини рота – зняття зубних каменів, нальоту і т.д.
2. Обкладання марлевими тампонами і серветками слизової оболонки ротової порожнини для того, щоб уникнути її травмування.
3. Нанесення на зуби спеціального гелю, який опромінюють лампою протягом 15-20 хвилин. Кількість таких підходів – 3.
4. Якщо остаточний потрібний ефект не був досягнутий, а на шкалі відбілювання не вийшов потрібний тон емалі, процедуру можна повторити. Але не варто забувати, що кожен раз структура зуба страждає від агресивного впливу лампи.

Фотовідбілювання емалі зуба триває 1-1,5 години. Повторити процедуру можна, як мінімум, через тиждень.

Переваги і недоліки процедури

На сьогодні процедура відбілювання зубів є простим і високоякісним способом зробити привабливу посмішку. Перевагами даного методу є:

• Швидкість процедури в порівнянні з домашніми видами відбілювання.
• Проведення гігієнічної чистки зубів безпосередньо перед відбілюванням, що підвищує якість результату.
• Ефективність. Людина виходить з кабінету стоматолога з білими зубами.
• Своєчасне виявлення підвищеної чутливості емалі і її лікування.

Не потрібно забувати, що косметологічна процедура відбілювання зубів дуже агресивна для емалі, тому варто ознайомитися з її недоліками: підвищення чутливості зубів, яке може виникнути прямо під час процедури. В такому випадку необхідно зупинити процес і при бажанні провести відновлення і демінералізацію зубної емалі. А також виконати лікувальні приписи лікаря, які полягають у використанні гелів, паст, які захищають емаль.

При бажанні скоригувати прикус і вирівняти деякі зуби – лікар може запропонувати протезування зубів – встановити вініри або коронки.

Відбілювання зубів – ідеальна процедура для тих, хто хоче мати білосніжно сліпучу посмішку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button