Поради

Дерев’яні розвиваючі іграшки: як вибрати та де замовити

Жарт про важке дитинство через дерев’яні іграшки сьогодні перестав бути актуальним. Екологічні вироби переживають новий етап популярності. Іграшки підходять для дітей різного віку, адже виробники розробляють різноманітні забавки. Інтернет-магазин «Тотоша» пропонує дерев’яні іграшки для малюків різного віку. Батькам вдасться купити безпечні, надійні та довговічні вироби, які можна передавати молодшим малюкам у спадок. 

Вибір іграшок за віком дитини 

Все, що оточує малюка, його навчає. Дбайливі батьки прагнуть оточити дітей безпечними та корисними виробами. За допомогою іграшок діти не лише пізнають світ, а й розвиваються: вивчають поняття більше/менше, вгору/вниз, опановують взаємозв’язки, знайомляться з кольорами, формами, розмірами. Щоб малюкам було цікаво гратися, потрібно підбирати іграшки відповідно до їхнього віку. 

Для немовлят від шести місяців найкраще купувати іграшки в стриманій кольоровій палітрі. Важливо, щоб кожен елемент був міцно прикріплений до корпусу, не відривався в процесі гри. Діти в цьому віці активно пізнають звуки, тому полюбляють брязкальця. Варто обирати іграшки, які дитина зможе вхопити маленькими руками. 

Для малюків від року до трьох ідеальними вважаються різноманітні вироби, де можна сортувати, перемішувати елементи, збирати та розбирати іграшку в загальну конструкцію. Сортери, об’ємні пазли, пірамідки подобаються малюкам в такому віці. Для всіх іграшок важливо, щоб вони не мали гострих країв, небезпечних клеїв чи фарб. 

Дітям молодшого шкільного віку варто купувати дерев’яні головоломки та конструктори. Вони допомагають сформувати логічні зв’язки між предметами, розвивати дрібну моторику руки, логіку, фантазію. Багато іграшок підходять для гри компаніями. Таким чином можна розважатися разом з дитиною, покращуючи емоційний зв’язок з малюком. 

Переваги дерев’яних іграшок

Деревина стала ідеальною сировиною для виготовлення не лише меблів, а й іграшок. Це доступний матеріал, вироби з якого мають багато переваг:

  • Довговічність. При правильному підході до використання та зберігання іграшки з дерева можуть служити багато років. Часто сім’ї зберігають такі вироби у якості сімейних реліквій. 
  • Простота догляду. Матеріал покривають спеціальним просоченням, яке запобігає розмноженню бактерій. Іграшки можна мити, вони не покриваються пліснявою. 
  • Безпека для дитини. Дерево належить до екологічних матеріалів, які не виділяють токсинів чи небезпечних сполук. У виготовленні використовуються лаки на водяній основі, безпечні фарби. Навіть якщо малюк погризе виріб, це не становитиме загрози для його життя. 

Чому варто купити дерев’яні іграшки в магазині «Тотоша»

Компанія «Тотоша» спеціалізується на продажу розвиваючих іграшок для дітей різного віку. У наявності колекції найрізноманітніших виробів від найкращих українських та закордонних брендів. Співпраця з магазином має кілька ключових переваг:

  • низькі ціни завдяки прямій співпраці з виробниками продукції для дітей;
  • кілька етапів перевірки дозволяє продавати лише якісні безпечні вироби;
  • наявність сертифікатів якості на весь асортимент продукції;
  • широкий асортимент іграшок для дітей різних вікових категорій;
  • продуманий дизайн та функціонал іграшок, що подобається дітям;
  • швидке опрацювання замовлень та доставка регіонами країни. 

Величезний вибір розвиваючих іграшок дозволяє купувати продукцію для дитячих садків, навчальних центрів, закладів, де розміщуються куточки для дітей. Придбати іграшки для малюків можна і для домашнього вжитку. Щоб дізнаватися про нові надходження, варто підписатися на розсилку новин від компанії «Тотоша». 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button