Поради

Електронний контроль за тренуванням від Самсунг

Досягти високих спортивних результатів, не заподіявши шкоди організму, можна лише під наглядом тренера. Але не в кожного є можливість відвідувати спортивні зали та користуватися послугами професійного тренера. Зате відслідковувати основні показники організму під час тренування можна за допомогою новинки Самсунг. Мова йде про смарт-годинник Galaxy Watch 4.

Слідкування за здоров’ям власника

Дуже часто, особливо в молодому віці, спортсмени перенавантажують організм. Такі тренування не підуть на користь, а лише заподіюють шкоду. Система датчиків Galaxy Watch 4 дозволяє:

  • вимірювати кров’яний тиск;
  • знімати кардіограму;
  • вимірювати ЧСС;
  • контролювати показники організму під час навантаження та в стані спокою;
  • оцінювати якість сну;
  • визначати рівень насиченості крові киснем та інше.

Всі дані можна відслідковувати за допомогою додатку на смартфоні або навіть на екрані самого годинника. Варто відзначити надзвичайну чутливість всіх датчиків: у вимірюванні показників не виникне помилок.   

Годинник автоматично визначає тип тренування, реагуючи на рухи спортсмена. Система сенсорів надає інформацію про перебіг тренування, стан організму, звіти фізичної активності.

Не тільки для спортсменів

Galaxy Watch 4 підходить не лише тим людям, хто не уявляє життя без спорту. Модель випускається в стриманій кольоровій гамі, тому її можна носити навіть з діловим костюмом. Смарт-годинник випускається в чорному або сріблястому кольорі (з білим ремінцем). Тобто кожен може вибрати гідний варіант. Крім того, виробник пропонує змінні ремінці інших кольорів, які вдало поєднуються зі сріблястим корпусом.

Ремінець виготовлено з матеріалу який не викликає подразнень та не всотує вологу. Власник може обрати один з десятків циферблатів в залежності від роду занять. Є навіть можливість створити власний циферблат під свій настрій в певний момент часу. Спортсмени часто встановлюють анімацію на спортивні теми, а для ділових людей є варіанти, які нагадують зовнішність класичних годинників. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button