Відео

Найбільший в світі чотириногий екзоскелет

Інженер Джонатан Тіппетт (Jonathan Tippett) з Ванкувера — володар найбільшого чотириногого екзоскелета, який він створив сам. Розробка навіть потрапила в Книгу рекордів Гіннесса!

Книга рекордів Гіннесса

Екзоскелет має назву PROSTHESIS (англ. «Протез»). У висоту він сягає 3,96 метра, в довжину — 5,1 м, а в ширину — 5,51 м. «Тіло» і «ноги» екзоскелета виконані зі сталевих труб масою 1 600 кілограмів, які використовують в аерокосмічній і гоночних сферах.

Конструкція управляється людиною, яка знаходиться всередині. Для живлення двох електромоторів використовується комплект елементів живлення ємністю 36 кВт · год. Двигуни, в свою чергу, управляють двома гідравлічними помпами, які забезпечують потік рідини до двох гідравлічних циліндрів потужністю близько 53 тисяч ньютонів кожен.

За словами Тіппетта, будівництво машини йшло швидко, незважаючи на складність конструкції. Інженер вказує, що екзоскелет побудували менш ніж за рік, а потім — протягом трьох років — проводили його тестування. При цьому Тіппетт зазначає, що PROSTHESIS — ранній прототип, і надалі планується побудувати менш велику і легшу версію.

Розробка потрапила в Книгу рекордів Гіннесса як найбільший чотириногий екзоскелет.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»