Поради

Найкращі способи пити горілку, які варто спробувати

Якщо ви хочете отримати нові враження від старої знайомої горілки, ця стаття розповість вам про кілька цікавих способів це зробити.

Хоч цей напій і цінують за його максимальну нейтральність, деякі з найкращих брендів горілки, мають свої тонкі нотки смаку. Незважаючи на те, що ці відтінки теж можуть бути цікавим, якщо ви п’єте чисту незмішану горілку, вони не настільки сильні, щоби заважати вам експериментувати та трохи виходити поза межі звичайного.

Кілька дивовижних способів пити горілку

В першу чергу вибирайте якісну горілку, яка не має присмаку дезинфікуючого засобу.

Друге, що потрібно враховувати, це основа, з якої горілка виготовлена. Основним інгредієнтом якісної горілки є пшениця, рис або жито, але її також можна робити з деяких овочів, таких як буряк, чи фруктів, таких як яблука та виноград.

Деякі дещо екзотичні горілки навіть є продуктом бродіння таких інгредієнтів, як кленовий сироп. І уся справа полягає у тому, що якщо ви плануєте вживати чисту горілку соло, краще буде вибирати напій, вигнаний з  якогось цікавого смачного похідного інгредієнту. 

Краще не брати горілку, спирт якої виготовлений з крохмалистих інгредієнтів, таких як картопля. Саме така горілка може мати достатньо відчутну долю метилену у своєму складі. Хоча така горілка, якщо вона зроблена згідно зі стандаратми, не шкідлива при розумному та помірному вживанні, це означає, що вона може мати досі неприємний хімічний присмак.

Звичайна пшенична горілка, яку можна купити в супермаркеті, виготовляється із зернової суміші і буде набагато більш нейтральною на смак.  

Часто, для того щоби пом’якшити неприємний присмак, горілку ставлять на кілька годин в морозилку. Горілка замерзає при температурі -15 градусів Цельсія, що значно перевищує можливості звичайної побутової морозильної камери. Тож вам не потрібно турбуватися про те, що ваша пляшка з горілкою трісне чи замерзне.

Охолодження дійсно допомагає, якщо ви вживаєте дешеву горілки. Але з якісною горілкою цього краще не робити. Бо ви втрачаєте смак. Тобто охолоджувати преміальну горілку можна, але не варто класти її в морозилку надовго.

А з чим можна змішати горілку? (читайте також як правильно розводити спирт, щоб отримати горілку)

Давайте подивимось:

Газована вода

Охолоджена газована вода вважається цілком гідним додатком для горілки. До того ж, вона не заглушить справжній смак горілки. Якщо ви не дуже любите коктейлі або намагаєтеся стежити за своєю вагою, але хочете зробити напій більш м’яким, таке просте поєднання може вам підійти.

Тонік

Так, для барів такий додаток до горілки давно вже є класичним. Але часто тонік з магазину має смак, який нагадує ліки від кашлю. До того ж, більшість тоніків містять багато цукру, тому вибирайте дуже уважно. Як не жаль, така річ, як крафтовий тонік для нас все ще є рідкісною екзотикою.

Апельсиновий сік

Апельсиновий сік, мабуть, один з найкращих винаходів людства. Немає нічого кращого ніж свіжовичавлений апельсиновий сік змішаний з горілкою. Сік у коробках із магазину вже не дає такого ефекту, тому радимо таки заморочитись зі справжнім апельсином. 

Викрутка (горілка плюс апельсиновий сік) – надзвичайно популярний коктейль. 

Але є і інші варіанти того, як зробити вашу вашу горілку більш апельсиновою без додавання соку. Наприклад, горілка, настояна на апельсинових шкірках – дуже відомий народний варіант. 

Хоча настоянку можна зробити на будь яких фруктах, травах і навіть деяких овочах (згадаємо про перець). Деякі митці свого діла навіть використовують цукати. Суміш солодких або гострих рослинних присмаків вирізняє нотки в напої та робить його смак надзвичайно чудовим та цікавим.

Горілка – це не звичайний напій для тропічного коктейлю, але інколи вона спрацьовує і з екзотичними фруктами. Хоча звичним поєднанням вважається ананас і ром, варіант з горілкою теж має цілком легітимні права на існування.

Нарешті, можна згадати і про манго. Додайте манго у що завгодно, і ви отримаєте божественний напій. 

Лимонад

Тут ми можемо згадати про мохіто. А також мусимо попередити, що, як і у випадку з тоніком, деякі види мохіто з наших супермаркетів мають просто жахливий смак. Тому і цього разу вам теж прийдеться пошукати щось гідне. 

Якщо ви – людина не лінива і схильна до діяльності, приготуйте власний свіжий лимонад із листям м’яти самостійно. Такий напій буде легкий та освіжаючий. Він ідеально підходить для спекотного дня. 

Отже, це були лише деякі веселі та захоплюючі способи випити горілку по-новому. Скільки з цих способів ви вже пробували? Сподіваємось, що ця стаття такі підкине вам пару цікавих ідей! Бажаємо успіху у ваших експериментах (але й просимо бути обережними)! 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button