Фото

Названо переможців конкурсу National Geographic Traveller Photography Competition

National Geographic Traveller Photography Competition: 4 кращих фото

Організатори конкурсу National Geographic Traveller Photography Competition назвали переможців 2020 року.

Названы победители конкурса National Geographic Traveller Photography Competition
Hadriel Torrres/National Geographic Traveller Photography Competition 2020

Щорічно авторитетний журнал National Geographic проводить конкурс National Geographic Traveller Photography Competition на кращу фотографію, на якій відображені люди, міста, пейзажі та природа. Номінації, в яких обираються переможці, так і називаються: «Люди», «Міста», «Пейзажі» і «Природа».

У 2020 році вже визначені знімки і їх автори, які отримали нагороду. Членам журі на конкурс надіслали понад 4500 фотографій з усього світу, з яких і були обрані чотири переможці, по одному в кожній із заявлених номінацій.

Володарем Гран-прі був названий Адрієль Торрес, який надіслав фотографію з фестивалю місцевої музики, танців і ремесел Matavaa O Te Henua Enana, що проходив на Маркізьких островах у Французькій Полінезії. Знімок зобразив етнічних танцюристів, виконуючих місцевий танець уака (церемоніальний танець потужних жестів і ударів) на острові Уа Поу.

«Знімок був очевидним переможцем для всіх суддів, оскільки кадр зобразив енергію і міць танцю на тлі приголомшливого місця. Безпосередність і почуття місця підкуповують — ви майже відчуваєте тупіт ніг і чуєте ритмічний спів. Заслужений переможець »,
прокоментував вибір переможця редактор британського журналу National Geographic Traveler Пет Рідделл.

Названы победители конкурса National Geographic Traveller Photography Competition
Hadriel Torrres / National Geographic Traveller Photography Competition 2020 Переможець конкурсу в номінації «Люди» та володар Гран-прі

У номінації «Міста» перемогла робота Джордана Бенкса, який зняв багатоквартирний будинок, зведений на штучному острові Одайба в столиці Японії Токіо.

«Зріле, динамічний і яскраве зображення з відмінним використанням кольору. Самотня людина додає хитромудру деталь до загального образу », — пояснили судді свій вибір.
Названы победители конкурса National Geographic Traveller Photography Competition
Jordan Banks / National Geographic Traveller Photography Competition 2020 Переможець конкурсу в номінації «Міста»

У номінації «Пейзажі» головний приз дістався роботі Аннапурна Меллор, який сфотографував пагорби в індійському Ладакхі з буддійським монастирем Тіксі.

«Глибина цього зображення приголомшлива: ви можете продовжувати вивчати його і знаходити нові рівні. Вам захочеться виявитися на місці, де був зроблений знімок, своїми очима побачити картинку — в цьому вся суть пейзажної фотографії », — підкреслили судді.
Названы победители конкурса National Geographic Traveller Photography Competition
Annapurna Mellor / National Geographic Traveller Photography Competition 2020 Переможець конкурсу в номінації «Пейзажі»

У номінації «Природа» кращим знімком була визнана фотографія Франчески Пейдж, яка зняла недалеко від острова Кокос на Коста-Ріці плямистого ската-орляка.

«Глибокий синій колір цієї фотографії створює вишуканий заспокійливий образ. Це дивно скромна композиція, а простота ліній ската бездоганна », — зазначили судді.
Названы победители конкурса National Geographic Traveller Photography Competition
Francesca Page / National Geographic Traveller Photography Competition 2020 Переможець конкурсу в номінації «Природа»

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»