Поради

Неймовірні тарифи на послуги вантажоперевезення в Києві від «Мотор-М»

Ціни на послуги вантажоперевезеннь від «Мотор-М»

Тарифи на послуги вантажоперевезення у Києві тримаються у стабільних межах. Сьогодні можна замовити вантажне таксі від 120 грн/г. За такі гроші Ви отримаєте машину на кшталт: Renault Kangoo, Citroen Berlingo, Volkswagen Caddy, Ford Connect, Peugeot Partner, Chrysler Voyager і так далі. Вантажопідйомність таких пікапів до 600 кг, а габарити: 1.7м/1.3м/1.4м, що відмінно підходить для перевезення малогабаритних вантажів. Але враховуйте, що є таке поняття як мінімальне замовлення.

На послуги вантажоперевезення диспетчерські компанії визначили таку формулу розрахунку: подання + 2 години. Тобто, щоб замовити одну з перерахованих вище машин, потрібно заплатити: 120 грн + 2*120 грн = 360 грн. Подібні автомобілі вигідно замовляти для перевезення компактних вантажів. Щодо такого виду вантажних перевезень компанія «Мотор-М» виділяє такі типи вантажів: холодильники до 1.6м у висоту, пральні машини, газові плити, будівельні мішки або речові, велосипеди, скутери, інструменти, запчастини, столи, стільці, меблі і т.д. Уявіть, скільки можна перевести в одній маленькій машині. Єдиним недоліком такого типу транспорту є обмежена кількість місць. У більшості випадків водій може взяти із собою не більше одного пасажира.

Якщо Вам з якихось причин потрібно, щоб було два посадкові місця, то для такої поїздки диспетчерська компанія «Мотор-М» може запропонувати мікроавтобуси на кшталт: Renault Trafic, Volkswagen Transporter, Toyota Hiace, Nissan Primastar, Opel Vivaro, Ford Transit, Mercedes Vito та інші. Розміри вантажного відсіку таких машин можуть вмістити предмети більших розмірів, що достатньо для перевезення речей. Серед них: холодильники висотою два або більше метрів, великогабаритні пральні або швейні машини, шафи дивани, будівельні матеріали, садову техніку, мотоцикл, особисті речі та інші вантажі. Інколи ці автомобілі використовують щоб здійснити вивіз сміття в мішках після ремонту або переїзду.

Це ще раз доводить, що вантажоперевезення «Мотор-М» може організовувати у найширшому діапазоні послуг. Для здійснення квартирних або офісних переїздів в основному використовують машини великого розміру з довжиною кузова понад чотири метри. Габарити такого автомобіля дозволяють перевозити стоячи шафи, холодильники, меблі та інші речі заввишки понад два метри. Якщо Вам необхідно скористатися послугами вантажоперевезення, зверніться до менеджерів компанії та отримайте консультацію щодо передбачуваного переїзду. Ми з радістю допоможемо Вам!

Джерело: вантажне таксі «Мотор-М» (https://motor-m.kiev.ua/vantajne_taksi_kiev.html)


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button