Фото

Німецький архітектор представив велосипедний тунель з сонячних панелей (фото)

Німецький архітектор Пітер Куцзія розробив тунель з сонячних панелей для байкерів і пішоходів.

Проєкт Solar Veloroute може бути адаптований до будь-якого місця розташування та кліматичної зони, передає building-tech.org.

Конструкція складається з частково закритої арки, побудованої з накладених одна на одну невідбивних скляних сонячних панелей, прикріплених до сталевих прогонів з труб. Цей сонячна дах виконує подвійну функцію: захищає велосипедистів і пішоходів від сонця, а також інших несприятливих погодних умов та виробляє електроенергію завдяки сонцю.

Німецький архітектор представив велосипедний тунель з сонячних панелей

Проєкт попередньо створений для Швейцарії та Дубая також передбачає зведення громадської будівлі, де пасажири можуть насолоджуватися освітленими доріжками у нічний час, і встановлення зарядних станцій для велосипедів або смартфонів.

Вздовж велосипедної доріжки архітектор розмістив інформаційні панелі та плакати про переваги використання сонячної енергії.

Німецький архітектор представив велосипедний тунель з сонячних панелей

«Вироблену протягом дня сонячну електроенергію можна використовувати для місцевих зарядних станцій і освітлення, в той час, як зібрана надлишкова енергія може бути розподілена для додаткових послуг, – пояснює Пітер Куцзія. – Один кілометр конструкції Solar Veloroute може забезпечити близько 2000 МВт-год електроенергії для живлення 750 домогосподарств або забезпечити електроенергією понад 1000 електромобілів».

Німецький архітектор представив велосипедний тунель з сонячних панелей

 

Кількість рядів панелей, відстань між модулями, а також їх нахил можна змінювати відповідно до місцевих умов.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button