Поради

Нішева парфумерія: відмітні особливості і поради щодо вибору

Нішева парфумерія відрізняться, перш за все, ароматом і своєю упаковкою. Оригінальні вишукані флакони духів, найчастіше простої форми, укладені в витончені, тонкої роботи мішечки з дорогої тканини. Елегантні коробочки всім своїм виглядом дають зрозуміти — перед покупцем дорогі ексклюзивні парфуми. Однак якісна нішева парфумерія так само має місце бути і має масу споживачів у всьому світі.

Що таке нішевий парфум

Нішовою парфумерією називають рідкісні аромати, витончені, створені висококласними професіоналами, які не ставили собі комерційних цілей, а керувалися виключно своїм натхненням і творчим польотом. У підсумку в процесі самовираження виходять аромати оригінальні і неповторні, абсолютно не схожі на парфуми, ряди яких займають полиці парфумерних гіпермаркетів і схожі один на одного, немов близнюки. І місія у таких ароматів відповідна — нішева парфумерія не повинна подобатися всім, кожні духи гідні власного, обмеженого кола «слухачів», або свою нішу. Звідси і назва — нішеві аромати.

Процвітання нішевої парфумерії почалося 70-80-х роках минулого століття, проте іноді ексклюзивні аромати створювалися і раніше, але в єдиних екземплярах — персонально для кінозірок, монарших осіб і інших знаменитостей.

Секрети нішевої парфумерії

Парфумери, що створюють нішеві аромати, за основу беруть найдорожчу і натуральну сировину. В результаті народжується запах, який багатший і насиченіший. Відповідно, отриманий продукт виходить зовсім недешевий.

Як правило, створюється нішевий аромат одним парфумером — одноосібно, в результаті духи в прямому слові є авторськими.

Нішевий парфум не рекламується. Творці таких ароматів і власники парфумерних домів, не купують рекламну площу ні білбордах, ні на телебаченні. Інтерв’ю для засобів масової інформації в такому випадку швидше виняток.

В магазинах косметики і парфумерії такі аромати, як правило, побачити не можна — інакше це вже не нішевий товар, а мас-маркет.

Нерідко такий парфум буває монозвучащим, тобто його основою являється одна нота — наприклад, троянда, ваніль або інший інгредієнт, без традиційної піраміди. Сполучення компонентів нерідко бувають провокаційними, зухвалими, екзотичними, а традиційні компоненти можуть замінюватися на дивовижні — наприклад, замість мандарина парфумери нерідко використовують острівний кумкват або рідкісний карликовий апельсин.

Оскільки нішева парфумерія з’явилася порівняно недавно, її творці дуже чуйно реагують на модні віяння. Саме вони першими створили аромати унісекс. Величезний вибір парфумерії представлений в магазині Lambre (Ламбре) за доступними цінами.

Як вибрати нішевий аромат

• Вибирати парфуми швидко, на швидку руку, або після складного трудового дня — не найкраще рішення. Найкраще робити це у вихідний день, гарненько виспавшись і в прекрасному настрої.
• За покупкою духів не треба приходити в компанії, щоб емоції попутника не чинили тиску на особисте враження і не відволікали від неспішного вдумливого вибору.
• Під час вибору заповітного флакона потрібно забути все, в чому намагалися переконати рекламні ролики. Можливо, найбажаніший аромат виявиться укладеним в незнайомий і непоказний на перший погляд флакон.
• перепробувати 4-5 ароматів і не знайшовши того, що вразив і полюбився, краще не продовжувати пошуки в цей день: ніс вже напевно втомився і не зможе оцінити достоїнства і недоліки наступних парфумерних пірамід.

Щоб правильно почути аромат, спочатку треба бризнути духи на паперовий пробник. Якщо запах сподобався — нанести його на зап’ясті — туди, де пульсує вена, щоб він швидше розкрився. Але відразу його не оцінити правильно, з ароматом треба трохи походити і тільки потім робити висновки.

Кнопка «Наверх»
Закрыть