Поради

Особливості сучасних вишиванок

У гардеробі справжнього українця обов’язково можна знайти вишиванку. Такий одяг відрізняється своїм різноманіттям та якісною тканиною. Надягати вишиті сорочки можна сьогодні не лише на урочисті заходи, але й у офіс, та й просто так.

Серед асортименту магазинів можна зустріти не лише сорочки, але й сукні, спідниці, кофти та футболки з вишивкою. Завдяки такому розмаїттю, кожен покупець обов’язкового отримає для себе найкращий український одяг у сучасному виконанні.

Різноманітність вишиванок

Перш ніж купити вишиванку, слід зазначити, що сучасні моделі багато в чому відрізняються від стародавніх. По-перше, це крій. Якщо раніше вишиванки шилися переважно просторого крою, сучасні моделі все частіше можна зустріти з повною відповідністю до фігури. Також, мова йде й про рукава, які для жінок були виключно довгими,а для чоловіків – короткими. Сьогодні можна придбати вишиванки з будь-якими рукавами, незалежно від того, для кого зроблений одяг.

Матеріал вишиванок раніше був одноманітний. Пращури могли носити сорочки, зроблені з домотканого вибіленого полотна на свята, а невибіленого – для повсякденного життя. Сучасні дизайнери використовують різні типи тканин і кольорів, для створення унікальних та неймовірних сорочок, суконь або футболок з українською вишивкою. Серед популярних нині матеріалів можна зустріти не лише натуральні тканини, а й синтетичні, завдяки чому і самі вишиванки стають більш доступними по вартості.

Візерунки, які можна побачити на українському національному одязі, також багато в чому відрізняються. Раніше пращури вишивали сорочки, вкладаючи в них особливе значення та захист. Вишивка наносилася виключно вручну та мала кожен раз особливий символізм та значення. Сам зміст використаних мотивів був присвячений особливим датам та заходам. Сьогодні до вишивки ставляться більш простіше, і в роботі використовують спеціальну техніку. Сучасний одяг може відтворювати старовинні орнаменти та візерунки, але вони вже не мають тієї сили, котру мали раніше.

На сьогоднішній день дуже важко знайти вправну майстриню, яка б могла професійно відтворити вишиті малюнки на полотні та зробити річ автентичною. Тому не потрібно впадати у відчай, адже всьому свій час. А ось придбати для себе якісний одяг з вишивкою, тепер дуже легко. Інтернет-магазин ukrglamour.com.ua пропонує всім покупцям вишиванки жіночі, чоловічі або дитячі по розумних цінах й лише гарної якості.

Кнопка «Наверх»