Поради

Особливості катання та фріскейт на роликах

Кататись на роликах дуже цікаво. Такий вид спорту та відпочинку полюбляють діти й дорослі. Одні їздять для задоволення, інші вважають це своєю професією. Існує багато видів роликів та безліч стилів катання. Щоб все підібрати правильно, потрібно врахувати безліч нюансів. Великий вибір роликів є в магазині Roliki-extrim, тут представлені якісні товари відомих брендів за доступною ціною.

Користь катання на роликах

Кататись на роликах не просто цікаво, але й дуже корисно. Ось декілька переваг, чому варто почати це робити:

  • Схуднення. Ролики – це спорт. А від допомагає зменшити вагу. Людина знаходиться в постійному русу й отримує від цього задоволення.
  • Покращення координації. Щоб добре їздити, потрібно тримати рівновагу. Тому цей вид спорту особливо корисний для дітей, у яких усі системи лише формуються та розвиваються.
  • Покращення роботи серцево-судинної та дихальної системи. До речі, для цього краще їздити по нерівній місцевості, але така дорога підійде лише досвідченим ролерам.
  • Покращення зору. Доведено, що під час катання на роликах людина спостерігає за предметами навколо, таким чином тренує зір та увагу.
  • Покращення настрою. Якщо ролер їздить з задоволенням, він відчуває щастя та радість, виділяється ендорфін, а значить зменшується рівень стресу.

Варто відмітити, що катання на роликах задіює та тренує багато груп м’язів. Під час даного заняття працюють м’язи ніг, сідниць, плечей, спини, рук та живота. Чудова альтернатива спорт залу на свіжому повітрі.

Стилі катання на роликах

Існує декілька стилів катання на роликах:

  • Фітнес. Це звичайне катання, яке може замінити тренування в залі 2-3 рази на тиждень. Воно не вимагає особливих вмінь, варто лише навчитись тримати рівновагу, повертати та гальмувати.
  • Активний відпочинок. Це катання, яке не передбачає великої швидкості чи складних трюків. Люди просто їздять там, де хочуть. Такий стиль катання може замінити пішу або вело прогулянку.
  • Фріскейт. Це катання без правил. Люди їздять на високих швидкостей та долають різні створені перешкоди. Для цього треба мати певні вміння та добре володіти роликами. 
  • Агресив. Цей стиль схожий на фріскейт, але їздять ролери на спеціальних майданчиках для роликів, де є перепони, драбини і т.д.

Це основні стилі, якими користуються бажаючі кататись на роликах. 

Фріскейт: що це та які потрібно ролики?

Фріскейт – це стиль катання на роликах, особливістю якого є висока швидкість та подолання вуличних перешкод. Для цього не потрібно відвідувати спеціальні майданчики та скейт-парки. Ролери їдуть через бордюри, перепони, драбини та виконують інші складні трюки. Цей стиль катання увійшов у світовий чемпіонат, як окрема дисципліна. Тільки називається він там скейт-крос або блейдеркрос.

Основними елементами фріскейта є стрибки (всі можливі стрибки, які можна виконати стоячі на колесах в тому числі й сальто) та слайди (гальмування на високій швидкості).

Для того, щоб виконувати фріскейт, потрібно придбати правильні ролики. Вони повинні бути надійні та міцні, мати хорошу раму (243 мм), знімну вкладку всередині.  Не менш важливою є фіксація ноги та амортизація (іншими словами антишок), яка дозволить не помічати погану дорогу та горби. Ну і основне, на що варто звертати увагу, це комфорт. Ролеру повинно бути зручно під час їзди та виконання різних трюків. Важливо розуміти, що фріскейт виконується на вулиці, а значить ролики повинні бути відповідними та витримувати будь-яку дорогу.

Великий вибір роликів на будь-який смак та вік є в інтернет-магазині Roliki-extrim. Тут можна порадитись із консультантом, підібрати потрібну модель та розмір. Усі товари зроблені відомими виробниками та мають доступну ціну.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button