Поради

Проєкт будинку з мансардою: переваги

Тільки при одній згадці словосполучення «будинок з мансардою» багато людей починають уявляти картини ексклюзивних заміських котеджів, які коли-небудь бачили в фільмах. Майбутні господарі житла цілком мають право на це розраховувати. Але за умови, що проєкт будівлі був підібраний правильно. Сьогодні в більшості випадків не виникає проблем з підбором відповідного варіанту, адже каталоги будинків з мансардою, наприклад, на сторінці цієї фірми, досить великі. Подібні споруди стали популярними завдяки своїй привабливості і статусного вигляду. Такий будинок, найімовірніше, дасть майбутньому господарю привід для гордості, а його сусідам – ??для заздрості. Але естетична сторона це не все – таке житло ще й досить зручне.

Особливості мансарди

Мансарда – це житловий поверх, що знаходиться в горищній частині будівлі. Вона стикується з елементами двосхилим або ламаного даху. Головною особливістю такого приміщення є стик даху і підлоги, який проходить на рівні двох метрів.

Вибираючи будинок з мансардою, потрібно бути готовими до певних нюансів. Зокрема, тонкість полягає в тому, що в горищному просторі часом виникають складнощі з розміщенням предметів інтер’єру. Деяким може здатися, що вони втрачають корисні квадратні метри, і їх це відштовхує. Однак, це лише на перший погляд, так. Професійний архітектор зробить проєкт таким чином, що висота перегородок буде такою, яка дозволить без проблем зробити затишну розстановку меблів. Відмінний варіант – шафа-купе, яка є практично в кожному сучасному інтер’єрі. Насправді можливості мансарди не обмежені в плані облаштування в таких приміщеннях гардеробних і елементів вбудованих меблів.

Переваги

До незаперечних переваг будинку з мансардою можна віднести:

Економічність. Це відноситься як до тимчасових витрат, так і до фінансових. Витрати на зведення ще одного поверху будуть значно вищими, ніж облаштування горищного простору. А якщо за проєкт береться професіонал, то можна не побоюватися того, що буде втрачено корисний простір. Зате вид з дахових вікон напевно зробить це приміщення улюбленим місцем для сімейного дозвілля.
Естетичність. Привабливість подібних будинків неможливо не помітити. Будівництво будівлі передбачає наявність двосхилого похилого даху, це вже само по собі є прикрасою споруди, крім того, така конструкція підкреслить її особливості.
Оригінальність. Сучасні підходи допоможуть максимально замаскувати скоси полиць, ніш і меблів, таким чином, що візуально це буде повноцінна кімната, як і всі інші. При цьому горищний поверх – це завжди особлива атмосфера, яка сприяє нестандартному мисленню і творчому натхненню.
Романтизм. Неможливо придумати нічого кращого, ніж пейзажі, що відкриваються з вікна мансарди, які чарують красою природи і нічного неба.

Найчастіше в горищному просторі організовують спальні або дитячі кімнати, також це може бути місце для робочого кабінету або домашнього спортзалу. Але в принципі це приміщення годиться під будь-які потреби.

Основні нюанси при проєктуванні будинку з мансардою

Головне правило для приміщення, розташованого під дахом – відстань від підлоги до стелі мінімум 2 метри. У зв’язку з цим виникає необхідність облаштування особливого ??даху – він повинен бути ламаним. Одні його частини повинні розташовуватися під кутом, що не перевищує 30 градусів, а інші – не менше, ніж 70. Таким чином, можна домогтися збільшення корисного простору.

Також важливо правильно підходити до проєктування інженерних комунікацій. Зокрема, потрібно забезпечити достатній тиск у водопроводі і в опалювальній системі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments