Авто

Renault представила новий міський електромобіль EZ-1 і бренд Mobilize (фото+відео)

Французький автовиробник показав свою нову модель EZ-1, покликану покращити сучасну міську мобільність. У дизайні електромобіля легко вгадуються риси електричного мінікара Renault Twizy, який випускається з 2012 року.

Розроблений як міський автомобіль для спільного використання, EZ-1 втілює в собі ідеї створених раніше концептів Renault, але оптимізований для експлуатації в реальних умовах. Користувачі зможуть брати його в оренду з оплатою за годину або по дальності поїздки. EZ-1 буде взаємодіяти з мобільним додатком, що дозволяє оформляти каршерінг і використовувати смартфон замість ключа від автомобіля.

Электромобиль EZ-1 Mobilize

Цей двомісний електромобіль довжиною 2,3 метра на 50% складається з перероблених матеріалів. Його двері повністю виконані зі скла, що забезпечує хорошу оглядовість. Конструкція акумуляторних батарей передбачає можливість їх заміни після закінчення терміну служби. Автовиробник також заявляє, що 95% деталей EZ-1 можна використовувати повторно після утилізації автомобіля.

EZ-1 повинен стати першим електромобілем Renault, пропонованим під новим брендом Mobilize. Цей підрозділ буде відповідати за сервіси в галузі транспорту, енергопостачання й обміну інформацією, які, як очікується, в майбутньому стануть приносити істотний прибуток.

Электромобили Mobilize

У перелік вирішуваних Mobilize завдань увійдуть розробка як технічних пристроїв, в тому числі електромобілів, так і програмного забезпечення, а також надання послуг із зарядки електричного транспорту, каршерінгу і з надання фінансування.

В рамках Mobilize планується створити енергетичну екосистему, яка дозволить спростити процес зарядки електромобілів, в тому числі в частині пошуку доступних зарядних станцій і оплати їх використання.

Mobilize випустить чотири автомобілі, призначені для експлуатації в каршерінгових сервісах і для виконання доставки «останньої милі». Перший серед них, EZ-1 «ілюструє мету бренду Mobilize», роблячи «орієнтацію на надання машини як сервіс центральним моментом, який враховується при розробці транспортних засобів».

В останні роки Renault активно працює в сфері надання автомобілів в спільне використання. Вона вже створила в ряді європейських міст каршерінгові сервіси, в яких працюють електромобілі Renault Twingo і Zoe EV. Ймовірно, їх ряди в 2021 році поповнить електрична Dacia Spring, яка спроєктована вже з урахуванням експлуатації в каршерінгу.

 

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button