Поради

Сонцезахисні окуляри для осені та зими: поради щодо вибору

В жодному разі не варто відмовлятися від носіння сонцезахисних окулярів із закінченням літа. Багато хто помилково вважає, що окуляри від сонця — то є суто літній аксесуар, тож в ньому немає потреби восени та в інші пори року. Це цілком хибне переконання, але цілком зрозуміло звідки воно взялося. Влітку сонце найбільш яскраве, тому перебувати вдень на вулиці без окулярів фізично неможливо — сонячне проміння просто засліплює. Восени, взимку та навесні сонце, звісно, не таке активне, але це не означає, що воно не становить жодної загрози очам. Навіть якщо сонце не сліпить очі та не змушує мружитися, воно все ж випромінює шкідливий ультрафіолет — саме цим, власне, і пояснюється потреба носити окуляри не лише літом.

Задля власного комфорту краще мати кілька моделей окулярів для різних сезонів. Річ у тім, що для літа, осені та зими підходять окуляри з різними оптичними характеристиками. Якими саме — розповідаємо далі.

Захист від ультрафіолету

Ця характеристика однакова для окулярів на будь-яку пору року. Окуляри повинні мати лінзи з високоякісним покриттям і захищати від ультрафіолетового проміння на всі 100%. Якщо окуляри не мають належного рівня UV-захисту, вони просто не будуть виконувати свою головну функцію — захисну. Дійсно якісні окуляри неможливо придбати десь в палатці чи в переході метро. Радимо купувати лише в сертифікованих онлайн або офлайн магазинах оптики: https://linza.com.ua/uk/sunglasses/.

Покриття лінз

Для осені та зими чудовим вибором стануть окуляри з поляризаційним покриттям лінз. Поляризація окулярів — це спеціальний фільтр, нанесений на поверхню лінз, що блокує світлові відблиски (бліки) від горизонтальних, дзеркальних, водних поверхонь. Уявіть, що ви виходите на вулицю після сильного дощу, коли тільки вийшло сонце: сонячне проміння відбивається від калюж, сліпить очі та змушує мружитися. От саме для того, щоб уникнути подібних ситуацій і потрібні окуляри з поляризацією. Такі окуляри вважаються ідеальними для водіїв, адже завдяки поляризації сонячні відблиски не відволікають від дороги.

Також для осені та зими не буде зайвим гідрофобне покриття, що захистить поверхню лінз окулярів від крапель дощу, снігу, вологи.

Форма оправи

Для літа ліпше вибирати окуляри з великими оправами, щоб вони повністю закривали очі та якомога більшу ділянку навколо очей. Сонце шкодить не лише очам, але шкірі навколо них: воно старить її, провокує передчасне виникнення зморшок і пігментних плям. Для прохолодних пір року як такої потреби у об’ємних оправах немає, тож можна вибирати легкі моделі, як-от “котяче око” або тішейди.

Що стосується стилю та кольору оправи, то це справа смаку. Вибирайте варіанти, що доповнюють ваш індивідуальний стиль найбільш вдало. Сертифікований магазин оптики та окулярів завжди пропонує великий та багатоманітний асортимент, щоб кожен клієнт, навіть дуже вибагливий, зміг підібрати для себе щось дійсно особливе.

Сонцезахисні окуляри — це не сезонний, а захисний аксесуар, тож носити його потрібно не у якусь конкретну пору року, а завжди, коли є відповідна потреба. Це важливо усвідомлювати та не нехтувати захистом очей від сонячного ультрафіолету.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments