Поради

Сонцезахисні окуляри Polaroid: де купити оригінальну продукцію виробника

Для збереження зору потрібно в міру користуватися електронними приладами, систематично відвідувати офтальмолога та берегти очі від впливу ультрафіолету. Захист рогівки від сонця можливий завдяки якісним сонцезахисним окулярам https://pldeyewear.com.ua/history/markuvannya-na-okulyarah-polaroyid з поляризаційною лінзою. Першість серед захисних аксесуарів займає компанія Polaroid, продукцію якої можна придбати з доставкою по країні.

Чому важливо користуватися оригінальними сонцезахисними окулярами

Сонячні промені дарують нам тепло, проте надмірній їхній вплив на шкіру та рогівку ока доволі шкідливий. Люди, які перебувають під впливом сонця без сонцезахисного крему, ризикують захворіти на рак шкіри. Таку ж небезпеку ультрафіолет наносить рогівці ока: людина втрачає зір через погану захищеність рогівки. Не менш важливо обрати якісні сонцезахисні засоби. До таких належать поляризаційні окуляри. 

Окуляри бренду Полароїд не дарма вважаються найкращими серед сонцезахисних аксесуарів. Лінзи виготовляють з високим рівнем поляризації, що значить безпеку від сонячних променів. За допомогою спеціального фільтра крізь лінзу проходять лише вертикальні сонячні промені, в той час як горизонтальні поглинаються. 

Горизонтальне світло відбивається від поверхонь. Найпоширеніший приклад — засніжена поверхня. Відблиски світла, яке відбиває сніг, втомлюють очі. Також водіння автомобіля в умовах мокрої дороги та відблисків променів негативно впливають на зір. Завдяки окулярам вдається блокувати зайві промені: тоді людина краще бачить поверхні. 

Переваги використання сонцезахисних окулярів Полароїд

Торгова марка Polaroid відома у всьому світі виробництвом поляризаційних лінз. Оригінальні аксесуари пропонує офіційний сайт Полароїд в Україні pldeyewear.com.ua. Хоч їхня вартість значно відрізняється від дешевих аналогів, проте якість виробів вважається найкращою серед засобів для зору. Окуляри дозволяють: 

  • запобігти втомі очей від відблисків світла;
  • захистити від небезпек, викликаних впливом ультрафіолету;
  • краще розпізнавати кольори;
  • забезпечити комфортне перебування в сонячних місцях;
  • зручно водити автомобіль після дощу;
  • розпізнавати об’єкти у тіні. 

Окуляри мають відмінність за видом поляризаційних лінз. Обираючи аксесуар, важливо враховувати ступінь захисту лінз. Вироби можна підібрати для людей водіїв, рибалок, туристів, спортсменів та ін. 

Маркування на окулярах: що можна дізнатися з кодування

Якщо потрібно обрати якісний аксесуар для захисту зору, потрібно звернути увагу на маркування. Розглядаючи окуляри від сонця полароїд, можна помітити набір символів з літер та цифр на оправі. Таким чином кодують основну інформацію про виріб: 

  • Розмір оправи. Цей показник позначається літерами, часто можна зустріти позначки S/M.
  • Дата виготовлення. Її вказують у паспорті окулярів, але виробник дублює цей показник на оправі: три числа на дужці вказують на місяць, число та рік випуску. 
  • Поляризація. Значна частина окулярів виробника пропускають приблизно 20% світла. Такі аксесуари підходять для тривалого перебування на відкритому повітрі в сонячні дні. Поляризація позначається літерою Z. 
  • Клас світлопроникності. Цей показник вказує, скільки світла пропускає до очей лінза. Завдяки цьому можна дізнатися, де краще застосовувати аксесуар: в місті, на природі, на пляжі чи на засніжених вершинах. 

Щоб придбати оригінальні окуляри бренду Полароїд для захисту від сонця, потрібно звернутися до офіційного представника виробника на території України. Таким є магазин pldeyewear.com.ua. Консультанти допоможуть підібрати необхідний товар, доставка здійснюється протягом 1-3 робочих днів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments