Поради

Сучасний котедж: переваги

Сучасний ринок нерухомості надає покупцям можливість вибору з великого числа варіантів житла. До них відносяться квартири, пентхауси, таунхауси, приватні будинки, котеджі та багато інших. У кожного з цих варіантів є як переваги, так і недоліки. У цій статті будуть описані особливості котеджів, а також їх головні плюси перед квартирами. Якщо ж ви шукайте для себе елітне житло в Київській області з технологією розумний будинок – зверніться до фахівців Недвіга про – там для вас обов’язково підберуть те, що виправдається ваші очікування, а також встановлять систему  “Розумний будинок”.

Особливості котеджів

Котедж являє собою індивідуальний будинок сільського або міського типу, який підходить як для тимчасового, так і для постійного проживання. Найчастіше такі забудови розташовуються на окремій упорядкованій ділянці. Жити в таких будинках можна протягом усього року.

До особливостей цього типу споруди можна віднести:

* наявність декількох поверхів, найчастіше двох;
* продумане планування, де спальні приміщення знаходяться на другому поверсі, а вітальня з кухнею – на першому;
* наявність комунікацій;
* всілякі прибудови, наприклад, мансарда, балкони, тераса, гараж та інші;
* значна площа, в порівнянні з заміськими будинками;
* використання ландшафтного дизайну для оформлення території.

І, звичайно ж, сучасний котедж матиме систему розумний будинок. Вона являє собою концепцію електронних пристроїв, яких позбавляють користувача від рутини управління житлом. Сюди можна віднести не тільки «розумне» освітлення, але роботів-пилососів, систему управління опаленням, а також всілякі контролери і компоненти. Звернувшись в компанію Недвіга про, ви зможете дізнатися все про систему «Розумний будинок», яка використовується для переведення побутових завдань в автономний режим, завдяки чому оптимізується життя власника котеджу. Готова система проста в експлуатації, а її монтаж не займає багато часу.

Переваги котеджів

До переваг відносяться:

* Значна площа.
* Привабливий фасад.
* Всі необхідні зручності.
* Розвинена інфраструктура в селищі.
• Екологія.
* Наявність асфальтованого під’їзду.
* Сучасні технології будівництва.

Відмінності від квартир

Жителі мегаполісів все частіше віддають перевагу житлу заміського типу, зокрема, котеджам по ряду причин:

* Екологічна чистота. Проживання в заміських селищах – не тільки гарантія доступу до свіжого повітря, але і можливість позбутися від щоденного шуму великого міста.
* Відображення індивідуальності. Власники котеджів можуть самостійно вибрати необхідне планування житла відповідно до переваг членів сім’ї. Крім того, власники ділянок можуть за бажанням додавати додаткові прибудови або змінювати зовнішній вигляд котеджу в будь-який зручний час.
* Статус – одна з головних причин вибору заміського житла. На кошти, необхідні для покупки квартир преміум-класу в центрі міста, можна вибудувати повноцінний котедж з обладнаними додатковими приміщеннями: спортивний зал, гардероб, сауна, кабінет, Гостьові кімнати, їдальня та інші.
Приватність. У багатоповерхових будинках право власності надається тільки на саму квартиру, інша частина території призначена для загального користування. Власники заміських котеджів отримують право користування ділянкою, на якій можна вирощувати квіти, дерева, чагарники, овочі фрукти або скористатися послугами ландшафтних дизайнерів.
Комфорт. Не так давно ключовим недоліком заміських будинків вважалося відсутність комунікацій, що значно підвищувало популярність міського житла. Сучасні технології дозволяють в кожен котеджне селище провести комунікаційні мережі, організувати автономну каналізацію, пробити свердловину.
* Економія на парковці. Пошук місця для паркування – одна з головних турбот жителів великих міст. Вирішення цього питання передбачає або додаткові витрати, або значні ризики. На території котеджних селищ достатньо місця для будівництва індивідуального гаража на одну або кілька машин.
* Інфраструктура – незаперечна перевага життя в місті. При цьому забудовники сучасних заміських селищ елітного житла організовують для місцевих доступ до всіх необхідних послуг.

Однозначної відповіді на питання про популярність або перевагу одного типу житла над іншим не існує, оскільки при виборі квартири або будинку, покупці орієнтуються на власні переваги та інтереси. Приватний котедж має відчутні переваги, але потребує постійного обслуговування. З іншого боку, вибір такого житла дає можливість проводити час в комфортному, тихому і екологічно чистому місці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button