Поради

Системи сортування товарів: особливості та переваги

Як можна обробляти 3 чи 5 тисяч посилок за годину? Це цілком реально, якщо ви використовуватимете спеціальні автоматичні сортувальні системи. Вони дозволяють звести до нуля процес участі людини, завдяки чому швидкість оброблення збільшується в десятки, а то й у сотні разів.

Сортувальний конвеєр також має назву Push tray. Він може працювати з різними типами посилок, розрізняючи їх за вагою, формою та розмірами. Подібні системи дозволяють обробляти до 15 000 замовлень на годину, чого просто неможливо досягти при ручному сортуванні. Розглянемо, які плюси є в такого обладнання і чому його варто впровадити на вашому складі.

Основні переваги

До плюсів сортувальних конвеєрів належать:

  1. Висока продуктивність. Багато залежить від типу обраної моделі, розмірів та габаритів посилок, але в будь-якому випадку ви зможете обробляти кілька тисяч замовлень на годину.
  2. Універсальність. Подібне обладнання робиться модульним, завдяки чому значно підвищується швидкість монтажу та сервісного обслуговування лінії.Також за необхідності можна змінити конфігурацію системи, додати нові гілки, провести модернізацію чи масштабування.
  3. Можливість автоматичної ідентифікації товарів за різними ознаками (від штрихкоду до масогабаритних показників), різні варіанти подачі вантажів на конвеєр (прямий, похилий, ручний, автоматичний та ін.).
  4. Відносно невеликий рівень шуму (трохи більше ніж 70 дБ). Завдяки цьому в приміщенні можна знаходитися без навушників або спеціальних індивідуальних захисних засобів.
  5. Можливість інтеграції з різними системами керування складом. Ви зможете керувати конвеєром, змінюючи різні показники так, як вам потрібно.

Крім того, до плюсів варто віднести й те, що це обладнання витрачає відносно небагато електроенергії. При необхідності неробочі гілки можна відключати, щоб зменшити споживання.

Принципи роботи

Сортувальний конвеєр має спеціальні рухомі каретки, що містять пушери. Саме вони й направляють вантажі, що проходять, у шути. Пушер спрацьовує максимально плавно, без ударів, тому навіть м’які чи крихкі товари не пошкоджуються.

Станція програмується на певні параметри, після чого можна починати експлуатувати. Все налаштування виконується фахівцями, які проводять монтаж та пусконалагоджувальні роботи. Жодних проблем з переналаштуванням не виникає — процес можна досить швидко освоїти без додаткових тривалих навчань.

Якщо ви вирішили підвищити продуктивність свого складу та збільшити рентабельність підприємства, то рекомендуємо вам звернутися до професіоналів. Пам’ятайте, що від безпроблемної роботи обладнання залежить ваша репутація та весь процес торгівлі, тому не варто економити та купувати дешеве та ненадійне обладання.  Краще звернутися до компанії KAPELOU, яка займається виробництвом та продажем подібних ліній, а також їхнім впровадженням на об’єктах замовника.

Усі необхідні консультації ви зможете отримати у менеджера. Він розповість вам про те, як працює система, за необхідності організує референс-візит на склад з аналогічним обладнанням, допоможе підібрати необхідне обладнання та оформити замовлення. Компанія KAPELOU надає послуги під ключ, тому вам не доведеться наймати сторонніх підрядників для того, щоб вони доставили систему, підключили її або здійснили пусконалагодження. Ви отримаєте якісну послугу та повноцінну гарантію, яка захистить ваші інвестиції. Варто зазначити, що компанія має бригаду швидкого реагування: якщо система вийде з ладу або її параметри потрібно буде змінити, то не доведеться чекати кілька днів, поки її відновлять. Фахівці приїдуть до вас одразу після звернення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments