Ґаджети

Це надзвичайно: найоригінальніші способи зарядки гаджетів

І смартфони, і персональні комп’ютери, і планшети і навіть деякі годинники потребують регулярного підключення до електромережі. Однак, технології не стоять на місці, тому (цілком можливо) найближчим часом для рядових користувачів стануть доступними незвичайні способи зарядки часто використовуваних девайсів.

Зарядные устройства

А поки методики зарядки залишаються традиційними, придбати якісні та функціональні зарядні пристрої можна на сайті shonada.com.

5 цікавих способів зарядки для істинних гіків

Нижче перераховані найнезвичайніші способи зарядки телефонів, ноутбуків та інших девайсів, розроблені сучасними науковцями.

  1. Легким дотиком руки. Як щодо того, щоб зарядити смартфон не випускаючи його з рук і не використовуючи жодних проводів? Ні, це не магія, а реальність, над створенням якої працюють співробітники Технологічного інституту Джорджії. Вся справа у банальній електризації, завдяки якій можна поповняти енергоресурси телефона. Як це працює? Шляхом інтенсивного пересування пальців рук по дисплею гаджета.

  2. Зарядка за півгодини. Ізраїльські вчені також попрацювали на славу – їм вдалося розробити методику, завдяки якій мобільний телефон заряджається всього за 26 хвилин. Заснована методика на технології біологічних напівпровідників. Поки що розробка актуальна лише для одного існуючого сьогодні телефона Самсунг, але цілком ймовірно, що найближчим часом вона знайде поширення.

  3. Стіл-зарядка. Звичайно, оригінальні методики зарядки не могли обійти стороною «яблучну» продукцію. Дітища купертінівців можна заряджати за допомогою звичайного стола. Річ у тім, що у стільницю вмонтовано бездротовий зарядний пристрій, тому процедура зарядки насправді цілком звичайна, хоча й оформлена у цікаву «обгортку».

  4. Зарядні пристрої, інтегровані в одяг. Насправді, це не зовсім нова технологія – якщо провести «розслідування», можна дійти до висновку, що перші предмети одягу з вмонтованими зарядками були створені майже 8 років тому. Щоправда, поки шаленої популярності вони не набули. Можливо, справа в незручній конфігурації, а можливо – в недостатній розрекламованості.

  5. «Спортивні» зарядні пристрої. Ні, мова йде не про оригінальний дизайн, а про особливості функціонування. Призначена ця розробка для того, щоб користувачі могли самостійно заряджати свої гаджети енергією, що виробляється під час ходьби, бігу чи активних занять спортов. Виглядають такі пристрої як спеціальні чіпи, що інтегруються в підошву або устілку спортивного взуття.

Звичайно, не варто забувати і про теплові, сонячні зарядки і навіть зарядні пристрої-вітряки, які працюють завдяки енергії сонячних променів, підвищенню температури навколишнього середовища або навіть людському диханню.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button