Поради

UaMedTours: допомога парам відчути радість батьківства

З кожним роком у світі зростають кількість випадків, коли жінкам стає складніше завагітніти природнім способом. Погана екологія, часті стреси, пізній вік для зачаття — лише частина негативних факторів, які озвучують лікарі. Вирішенням безпліддя стає сурогатне материнство, проте не всі пари готові до такого радикального кроку. Якщо дозволяє здоров’я пацієнтів, медики радять спробувати екстракорпоральне запліднення. 

Що потрібно знати про сурогатне материнство в Україні

Певні проблеми зі здоров’ям у жінок стають причиною тому, що вони не можуть самостійно завагітніти чи виносити плід. Якщо жінка попередньо заморозила яйцеклітини чи має здорові яєчники, може скористатися послугами сурогатної матері. Така практика поширена у всьому світі. Проте законодавство певних країн або зовсім забороняє послугу або ставить жорсткі обмеження. 

В Україні офіційно дозволено сурогатним матерям допомагати безплідним парам народити дитину, проте закон також окреслює межі надання послуги. Сурогатне материнство доступне парам, які мають труднощі з фертильністю. Послугою не можуть скористатися самотні громадяни (які не перебувають у шлюбі) чи гомосексуальні пари. 

Якщо жінка не має здорових яйцеклітин, може скористатися послугою донорства. Важливою особливістю сурогатного материнства в Україні є низька ціна. На відміну від інших країн світу, в Україні вартість сурогатного материнства складає від 35 до 70 тисяч доларів США. Вартість варіюється залежно від клініки, куди звертаються клієнти. Компанія UaMedTours допомагає клієнтам з інших країн скористатися послугами сурогатних матерів. 

Переваги сурогатного материнства в Україні

Послугою сурогатного материнства можуть скористатися громадяни України та іноземці. Лікарі повністю супроводжуватимуть процес перебігу вагітності, проводитимуть аналізи тощо. До основних переваг проведення процедури в Україні належить:

  • Безпека для сурогатної матері та немовляти завдяки високій кваліфікації медичного персоналу. 
  • Низька вартість медичних послуг, доступні ліки та медичний супровід. 
  • Відсутність бюрократичної тяганини при передачі немовляти біологічним батькам. 
  • Захист законом прав біологічних батьків, дитини та сурогатної матері. 
  • Гарантія здоров’я сурогатної матері, збереження здоров’я дитини. 

Екстракорпоральне запліднення в Україні: особливість послуги

За даними ВООЗ, кожна восьма пара у світі відчуває труднощі з заплідненням природнім способом. За результатами дослідження, така особливість спричинена проблемами зі здоров’ям не лише у жінок, а й у чоловіків. Допомогти народити дитину спроможне екстракорпоральне запліднення. В Україні екз ціна значно нижча у порівнянні з іншими країнами світу. В середньому вартість послуги складатиме півтори тисячі євро. 

Сама процедура складається з кількох етапів:

  • Забір ооцитів у жінок та сперматозоїдів у чоловіків.
  • Запліднення яйцеклітини в лабораторних умовах. 
  • Інкубаційний період (3-5 днів) розвитку заплідненої яйцеклітини.
  • Підсаджування у матку жінки ембріонів високої якості. 

Далі лікарі спостерігають за тим, як приживаються ембріони та розвивається плід. Не завжди вдається завагітніти з першого разу. Проте, як свідчить статистика, позитивних випадків значно більше, ніж провальних. 

Щороку чимало пар з України на інших країн звертаються в українські клініки, щоб скористатися послугою екстракорпорального запліднення. Компанія UaMedTours допомагає підібрати медичні центри, у яких пацієнти зможуть вирішити свої проблеми. Організація пропонує повний супровід, послуги перекладача для іноземних клієнтів. Залишити запит на консультацію вдасться на сайті компанії. У робочі дні можна за контактними номерами телефонів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button