Поради

Виготовлення поліетиленових пакетів від будівельної компанії Рать

Поліетиленові пакети належать до товарів народного споживання, тому при їх гуртовій закупівлі важливо правильно визначитися з вибором виробника. Будівельна компанія Рать займається виробництвом поліетиленових пакетів і пропонує гуртовикам вигідні умови для співпраці. Основна діяльність компанії – , в цій сфері Рать є лідером і готова продовжувати нарощувати свої потужності.

Особливості виробництва

Щоб упаковування було якісним і міцним, у виробничих цехах компанії використовується висококласне обладнання та нові технології. Основний наголос робиться на використанні якісної сировини – полімерних гранул високого і низького тиску.

У виготовленні продукції не застосовуються токсичні полімери, які здатні виділяти в навколишнє середовище шкідливі речовини. Весь застосовуваний у виробництві пакетів гранулят сертифікований. Якість сировини підтверджено відповідними документами.

Зверніть увагу:

• в якості сировини використовується імпортний поліетилен;
• у виробництві застосовуються тільки вдосконалені методи;
• використовуються сучасні верстати-екструдери.

Довгі роки компанія займалася промисловим будівництвом. Кваліфіковані фахівці зводили зерносховища, торгові центри, склади, біогазові станції. Дізнатися докладніше про діяльність компанії можна тут – на сайті вказані всі контактні дані. Однак виробничий процес не стоїть на місці, і компанія, не залишаючи промислове будівництво, зайнялася додатково виготовленням поліетиленового упакування.

Пакет виготовляється на спеціальному швидкісному апараті. Попередньо полімерні гранули розплавляються в спеціальному відсіку верстата. Далі апарат нарізає пакети з отриманої плівки й запаює дно виробу спеціальним зварним швом. Для ручок виконуються спеціальні отвори.

Великі потужності забезпечують високу продуктивність продукції. У цехах застосовуються різне сучасне обладнання, яке відповідає світовим стандартам і забезпечує високу якість виробленої продукції. Застосування високотехнологічних апаратів дозволяє економити кошти й час. Компанія Рать займається виготовленням великих партій поліетиленових пакетів.

Кожен етап виробництва пакетів контролюється. Перш ніж надійти на ринок, пакування ретельно перевіряється, виключається будь-який брак. Комплексне обладнання дозволяє виготовляти поліетиленові пакети будь-яких розмірів і форм.

Компанія пропонує свою продукцію за демократичною ціною. Якщо ви є гуртовиком, співпраця з фірмою Рать стане вірним рішенням.

Переваги продукції

Тонкий виріб здатний витримувати велику вагу. Поверхня матеріалу, з якого виготовлений пакет, має високі водовідштовхувальні властивості. Поліетиленовому пакету не страшні дощ, сніг, підвищена вологість.

Готовий пакет:

• місткий;
• міцний;
• універсальний;
• практичний.

Велика товщина поліетиленової плівки забезпечує відмінну міцність виробу. Пакети ідеально підходять для пакування малогабаритних товарів, продуктів, одягу і можуть широко використовуватися в повсякденному побуті.

Полімерна продукція високої якості може використовуватися для пакування довгі роки. Після експлуатації поліетилен має високу біорозкладністю, проте все одно підлягає утилізації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button