Фото

Voxan показав електромотоцикл для боротьби за рекорд швидкості

Новий проєкт готує марка Voxan, яка вже уклала контракт з досвідченим мотоперегонником.

Voxan

За основу рекордного електричного супербайка була взята модель Voxan Wattman, яку дизайнер Саша Лакіч допрацював спеціально з урахуванням розгону до максимальної швидкості. Модель оснащується розвиненими аеродинамічними обтічниками, здатними допомогти в досягненні поставленої мети.

Взятий за основу 203-сильний Voxan Wattman, представлений в 2015 році, має крутний момент 200 Н•м. Для рекордного заїзду віддачу електромотора збільшили до 367 к. с., а крутний момент разом виріс до 970 Н•м. Літій-іонна батарея масою 140 кг має ємність 15,9 кВт•год.

Voxan

Точні технічні характеристики новинки поки не розкриваються, але Voxan Wattman повинен розігнатися як мінімум до 330 км/год, оскільки чинний рекорд швидкості для електричних мотоциклів тримається з 2019 року — тоді на Mobitec EV-02A Рюдзо Цурута розігнався до 329,085 км/год.

Пілотувати французький електросупербайк буде італійський мотоперегонник Макс Б’яджі. Пілот, який закінчив професійну перегонну кар’єру, є 4-кратним чемпіоном світу в заліку 250cc, 2-кратним чемпіоном світу з Супербайку WSBK, а також переможцем етапів чемпіонату світу MotoGP.

Voxan

Рекордну спробу Voxan має намір провести в липні 2021 року — майданчиком для встановлення рекорду обрана Південна Америка, де на солончаку Уюні, що має ідеально рівну і практично плоску поверхню, в Болівії франко-італійська команда влаштує заїзди у присутності представників Книги рекордів Гіннесса з метою спробувати оновити рекорд швидкості для електричних мотоциклів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button