Поради

Вивчення англійської онлайн на Friends Club

Англійська мова вже давно набула статусу міжнародної мови. Вчені й дипломати, діячі культури і прості громадяни спілкуються між собою цією мовою. Знання англійської мови відкриває перед людиною практично необмежені можливості. Тому тим людям, які прагнуть досягти успіхів у бізнесі, варто обов’язково звернутися в Friends Club, де можна в онлайн режимі займатися з кращими викладачами англійської мови.

Які переваги дає знання англійської

Причин зайнятися власною самоосвітою багато. Наведемо лише деякі факти, які навряд і хто буде заперечувати. Отже, які переваги дає знання англійської.

 • Переваги на ринку праці. Претендентам зі знанням іноземної мови завжди легше влаштуватися на добре оплачувану роботу, що дуже важливо при жорсткій конкуренції на ринку праці.
 • Мовна практика – найкращий вид тренінгу для пам’яті. У наш вік інформації здатність зберігати в пам’яті багато інформації є життєво необхідною. Вивчення іноземних мов прекрасно тренує пам’ять.
 • Перегляд фільмів і читання книг. Володіння англійською мовою дозволить читати в оригіналі шедеври світової літератури і дивитися без дубльованого перекладу кращі фільми.
 • Мовний комфорт під час подорожей. Під час перебування в чужій країні знання іноземної мови дозволяє людині відчувати себе впевнено і вільно. Це дає можливість спілкування з місцевими жителями, дозволяє краще пізнати традиції і культуру країни перебування.
 • Підвищення професійного рівня. Багато наукових робіт видаються англійською мовою. Переклади спеціальної літератури не завжди бувають точними. Тому мовні навички допоможуть вивчати матеріал з першоджерела.
 • Можливість отримання додаткового заробітку. Послуги перекладача сьогодні дуже затребувані. Тому знання англійської дає шанс заробити непогані гроші.

Можна навести ще кілька вагомих аргументів на користь вивчення англійської мови. Але навіть середній рівень володіння іноземною мовою дає людині масу додаткових можливостей.

Особливості онлайн навчання в Friends Club

Сьогодні не спостерігається нестачі в методиках навчання іноземної мови. Звичайно, можна зайнятися освоєнням розмовної мови самостійно, але практика показує, що під керівництвом фахівця процес навчання дає кращий результат.

Онлайн платформа Friends Club на сьогодні вважається найбільш оптимальним варіантом швидкого вивчення англійської мови. Тут можна отримувати уроки в будь-який зручний час. Для цього треба в визначений час включити мобільний пристрій. Така форма навчання зручна, тому що вона має такі плюси:

 • заняття проводять викладачі, які мають профільну освіту і досвід роботи в форматі онлайн;
 • інтерактивна форма навчання розширює кругозір, стимулює на пошук самостійних рішень;
 • домашнє завдання виконується через додаток;
 • в разі форс-мажорних обставин, завжди можна перенести урок на інший зручний час;
 • заняття проходять індивідуально;
 • пробний урок проводиться безкоштовно.

Вартість повного курсу залежить від обраного виду абонемента. Існує три програми з різною кількістю уроків. Тому кожен може вибрати для себе зручний курс навчання і гнучкий графік занять. Тривалість одного уроку дорівнює 55 хвилинам.

Онлайн школа англійської мови використовує передові методи навчання. Кожен бажаючий може записатися на навчання і вибрати персонального викладача. Вчити англійську в домашніх комфортних умовах – це унікальна можливість, яку не варто упускати. Не варто відкладати на завтра те, що варто зробити прямо зараз. Заповнення заявки займе всього хвилин, зате попереду чекають фантастичні перспективи!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button