Поради

Вивчення німецької мови на курсах школи «Аура»

Сьогодні кордони між європейськими країнами стають вільнішими, а українців радо вітають у Євросоюзі, пропонуючи навчання у вузах та роботу. Люди, які хочуть навчатися, працювати чи будувати бізнес в Німеччині, повинні володіти мовою. Школа «Аура» пропонує курси німецької київ, розроблені для дітей та дорослих. Навчання розраховане на людей з різним рівнем володіння німецькою. 

Які навчальні програми пропонує школа іноземних мов «Аура» 

Німецька належить до популярних мов спілкування. Нею розмовляють понад 80 млн громадян по всьому світі. Нею спілкуються в Німеччині, Австрії, Бельгії, Швейцарії. Для багатьох жителів інших країн німецька стала другою рідною мовою. Чимало українців хочуть здобути освіту у цій країні, працювати за кордоном чи налагоджувати бізнес-партнерства. 

В такому випадку володіння мовою хоча б на побутовому рівні допомагає швидше адаптуватися до нових умов проживання. Школа іноземних мов «Аура» пропонує студентам кілька навчальних програм. Обрати одну із них можна, опираючись на вік, попередній рівень володіння німецькою та потребу вивчення іноземної мови. 

 • Курси для навчання та роботи від рівня А1 до С1.
 • Курс для переселенців з України, спрямований на розуміння мови на слух, говоріння на побутовому рівні. 
 • Німецька для дітей віком від 5 до 11 років. 
 • Німецька для дітей від 10 до 14 років (з попередньою підготовкою).  
 • Персональні уроки для покращення усного мовлення, опанування акцентів. 
 • Підготовчі курси для вступу в іноземні вузи. 
 • Спецкурс для різних професій: медиків, працівників сфери туризму, ресторанного, готельного бізнесу тощо. 

Навчання проводять професійні викладачі, які вільно розмовляють мовою та володіють різними техніками навчання. 

Переваги навчання у школі

Сьогодні у вільному доступі можна знайти багато матеріалів для вивчення іноземних мов: відео, підручники, тексти тощо. Проте опанувати німецьку без допомоги вдається одиницям. І справа не лише у відсутності здібностей чи недостатній мотивації. Людині складно зібрати всі дані в єдину систему, розпочинати навчання від простого до складного. 

У школі «Аура» кожне заняття має чітко сплановану структуру та включає лексичний і граматичний матеріал, який ускладняється поетапно. Постійні повторення, тренувальні вправи, домашні завдання допомагають закріпити пройдені теми. Робота з викладачем (індивідуально чи у невеликих групах) має чимало переваг. 

 • Безкоштовний пробний урок, який дає змогу побачити специфіку навчання. 
 • Безкоштовне тестування для визначення рівня володіння мовою. 
 • Індивідуальна форма навчання, опанування підрівня за п’ять тижнів. 
 • Доступ до записів уроків та навчальних матеріалів. 
 • Постійна комунікація з викладачем, перевірка домашніх завдань, контроль власної успішності. 
 • Доступна вартість навчання, можливість оплачувати послуги частинами. 

Школа «Аура» гарантує ефективність навчальної програми, тому пропонує повернення коштів за перший тиждень навчання, якщо студент не бачитиме очікуваного результату. 

Як записатися на індивідуальні уроки німецької мови 

Значна частина студенів бажає навчатися індивідуально. Такий підхід дозволяє інтенсивніше проходити курс, повністю зануритися у навчальний процес, не відволікаючись на темп інших членів групи. Щоб розпочати навчання, потрібно залишити заявку на сайті школи. Менеджер зателефонує за вказаним номером телефону для узгодження додаткових питань. 

Кожному клієнту пропонується відвідати безкоштовний урок, щоб познайомитися з викладачем та узгодити дату початку навчання. Між студентами та школою підписується договір на надання послуг, де будуть зазначені умови вивчення німецької, вартість курсу та інші деталі.  


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button