Поради

Як можна взяти гроші в борг на невеликий термін через інтернет

Навіть раціональна людина не в змозі передбачити подій, які спричинять незаплановані фінансові витрати. Тому ситуація, коли терміново потрібна невелика сума грошей, може статися в будь-якій українській родині. Щоб не обдзвонювати знайомих в надії завдяки позики у них вирішити проблему, найкраще звернутися в компанію МФО “Качай Гроші”. Сервіс https://kachay.com.ua/ua-mikrozaymy-na-kartu користується великою популярністю в українських громадян, оскільки тут в режимі онлайн можна за хвилину оформити мікропозику з виводом на банківську карту. Зупинимося на особливостях і перевагах такого варіанту вирішення фінансових проблем.

Що являє собою послуга мікрокредитування

Практично кожна сучасна людина хоча б раз у житті зверталася у фінансову організацію, щоб взяти на короткий термін невелику суму грошей. Наприклад, в компанії «Качай Гроші» можна отримати від 500 до 10 тисяч гривень на карту, витративши на оформлення заявки всього кілька хвилин. При повторному зверненні в цю фінансову організацію вже можна розраховувати на отримання до 15 тисяч гривень на термін до місяця.

Такий варіант позики має масу переваг в порівнянні з оформленням кредиту в банку. Перерахуємо лише основні плюси онлайн-позики на карту:

 • Потрібну суму можна отримати в будь-який час доби, тому що сервіс «Качай Гроші» працює все 24 години без вихідних і перерв на обід.
 • Фінансові організації пропонують широкий асортимент банківських послуг, що дозволяє кожному клієнту вибрати те, що відповідає його вимогам.
 • Запитувана грошова сума виводиться практично миттєво на карту після схвалення заявки. Причому відсотки не утримуються, що теж є важливою перевагою.
 • Ніяких перевірок і питань про цілі кредитування. Також фінансова організація не вимагає надання довідок про доходи і присутності поручителів. Все будується на довірчих відносинах двох сторін.

Дізнатися детально порядок оформлення мікропозик можна на сайті https://kachay.com.ua/, там же наведено список необхідних документів.

Одним словом, онлайн кредитування на банківську карту має масу плюсів, і з технічного погляду дана процедура не викликає складнощів. Досить мати при собі гаджет з підключенням інтернету, щоб на сервісі МФО «Качай Гроші» подати заявку. На розгляд заявки піде не більше 30 хвилин, після чого потрібна сума автоматично надійде на банківську карту.

Хто може оформити мікро позику

Будь-який повнолітній громадянин до 65 років може розраховувати на отримання кредиту, якщо у нього не дуже негативна історія. Мінімальний пакет документів включає:

 • Паспорт.
 • Довідку ІПН.

Також потрібно мати діючу банківську карту, а для контактів – мобільний телефон.

Мікро фінансова організація може відмовити в наданні позики з наступних причин:

 • Якщо заявник допустив помилки при заповненні анкети або дав неправдиві відомості.
 • Якщо людина вважається в «чорному» списку цієї організації.
 • Якщо у потенційного клієнта є судимості або проблеми зі здоров’ям психічного характеру.
 • Відсутність стабільно джерела доходу теж вважається серйозним приводом для відмови в кредитуванні.

Звертаючись в МФО за отриманням онлайн-позики, людина повинна розуміти, що її заявка буде піддана ретельній перевірці. Тому високі шанси на позитивну відповідь будуть у того клієнта, який має позитивну кредитну історію.

Спосіб погашення позики

Вже на стадії оформлення мікрокредитування клієнт повинен продумати, як він буде розраховуватися. Сервіс «Качай Гроші» пропонує дуже гнучку систему погашення заборгованості. Ось, чотири найефективніші способи:

 • Проводити розрахунок через особистий кабінет за допомогою банківської карти.
 • Оплачувати борг через термінал, що теж дуже зручно.
 • Можна відправити необхідну суму банківським переказом.
 • Також можна скористатися сервісом Pogashay.com.ua.
 • Будь-який з перерахованих варіантів не вимагає багато часу, і дуже зручний.

Підсумовуючи, можна з упевненістю сказати, що мікропозики на короткострокову перспективу – це дуже комфортний варіант кредитування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button