Поради

Як обрати якісний офісний папір?

Важко уявити сучасний офіс без якісного паперу. Саме від його якості залежатиме зовнішній вигляд документів та стан друкувального обладнання. Тому вигідно придбати офісний папір оптом, адже він швидко витрачається плюс ви зможете заощадити.

За якістю офісний папір можна розділити на 3 класи:

  1. Клас «С» є економічним варіантом для повсякденного друку невеликих документів. Він дозволяє виробляти поліграфію непоганої якості на основних типах офісної техніки.

  2. Клас «B» належить до середнього класу. Папір класу «В» підходить для великих документів або двостороннього друку. Цей папір задовольняє всі вимоги сучасних друкарських машин, особливо високошвидкісних принтерів, призначених для середніх і великих офісів.

  3. Клас «А» — ідеально підходить для використання у кольорових лазерних принтерах. На відміну від інших класів, цей офісний папір пропонує широкий вибір щільностей та вибір між глянцевою і матовою поверхнею листка.

Кожен з описаних варіантів може використовуватися в офісах, але більш оптимальний варіант – третій. Крім класу при виборі офісного паперу, варто звернути увагу на такі показники:

  • геометрія листа та чіткість обрізки краю. Якісний папір завжди має правильну форму листа, а краї без пилу, кривих зрізів або задирок. На це потрібно завжди звертати увагу, щоб уникнути злипання аркушів паперу та зминання під час друку;

  • білизна. Вона вимірюється у відсотках та за системою CIE. Якщо використовувати папір різної білизни, можна отримати різноманітні візуальні ефекти друку;

  • вологість. Папір піддається тепловому впливу під час друку, тому чим нижча вологість паперу, тим менша ймовірність того, що її геометричні параметри зміняться і призведуть до скручування та зминання. Офісний папір має стандартну вологість від 4,2 до 4,5%;

  • формат та щільність також є стандартними характеристиками паперу. Офісний папір має три формати – А5, А4 та папір для друку А3. Щодо щільності, споживачі можуть вибирати папір класу «А» із щільністю від 80 г/м2 до 280 г/м2. Папір щільністю 90 г/м2 ідеально підходить для двостороннього друку та використання у кольорових презентаціях, графіках, таблицях або посібниках. Для кольорового друку краще вибрати аркуші щільністю 90-120 г/м2. Для друку плакатів та листівок краще використовувати папір щільністю 120-190 г/м2.

Придбати папір та інші товари для офісу на вигідних умовах можна у магазині Поліграфіст. Пропонуємо широкий асортимент офісного паперу, доступні варіанти розрізняються за розміром, вагою, якістю та класом. Ви можете вибрати найкращий варіант з доставкою по Україні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button