Поради

Як підібрати особливий парфум чоловікові

Одним з найпопулярніших подарунків на будь-яке свято для справжнього чоловіка є доречно підібрані чоловічі парфуми, які мають не тільки виділити індивідуальність їхнього власника, але й допомогти побудувати винятковий незабутній образ.

На жаль, часто трапляється, що невдало вибраний чоловічий парфум може перетворитися в велику неприємність, адже деякі парфуми провокують появу алергічних реакцій. Нерідко вони стають чинником стресів та жахливого настрою. Парфуми повинні розкривати внутрішній світ власника, та найголовніше подобатися йому. Вибрати та замовити особливі парфуми для чоловіків за приємними цінами та варіантом доставки, можна, відвідавши сайт Інтернет магазину Watsons, який доступний за посиланням https://www.watsons.ua/ru/

То як зробити вірний вибір чоловічого аромату?

На сьогодні в Інтернет магазинах пропонується неймовірно широкий асортимент парфумованої продукції. Тому, обрати саме той аромат серед безлічі варіантів не викликає особливих складнощів. Однак, якщо розпочати свій вибір з різноманіття товарів без знань про особу для якої обирається подарунок, нескладно розгубитися. Для придбання парфумів представнику сильної статі, слід взяти до уваги декілька порад:

По-перше, потрібно врахувати тип парфумів. Найголовніше для того, щоб обрати аромат, слід визначитися чи це будуть парфуми, парфумована вода чи туалетна вода. Найбільш стійкими будуть парфуми, найменш – туалетні води. Парфумовані води знаходяться посередині за концентрованістю між туалетними водами та парфумами.

Розподіл парфумованої продукції за категоріями

Слід детальніше розібратися з категоріями ароматів. Існують такі категорії парфумів, як:

  • Класичні, що підходять для використання на кожен день.
  • Парфуми для походу на роботу, які мають легкий, ненав’язливий аромат.
  • Парфум для святкових заходів мають досить насичений аромат.
  • Парфум для активного способу життя розрахований на енергійних та активних чоловіків.

Цікаві підказки щодо вибору парфумів чоловікові

Для вибору парфуму для чоловіків, вкрай важливо знати скільки років людині, для котрої він обирається. Чоловікам старшого віку подобаються таємничі та зрілі парфуми. А юнакам підійдуть молодіжні та свіжі аромати.

Також необхідно знати характер особистості, для якої призначається аромат.

  • Енергійному чоловіку підійде парфум з нотами цитрусу.
  • Романтичним особам – свіжі нотки морського бризу або запах прохолодного ранку.

Слід також враховувати рід занять та професію чоловіка, якому обирається аромат.

  • Чоловіку, який веде діловий спосіб життя, потрібно обирати солідні парфуми, щоб підкреслити свій статус. Такі парфуми мають відповідні ціни на елітній ніші парфумів.
  • Чоловіку, який веде спокійне та врівноваженк життя підійдуть аромати кедрових горіхів чи мускусу, які виражають стриманість та вишуканість. Вони відображають зрілість та мужність такого чоловіка.
  • А от чоловікам, що ведуть енергійний та драйвовий тип життя, слід обрати аромати зі сміливими нотами апельсинового та сандалового дерева, які показують їх невгамовну енергію. Такі чоловіки не бояться бути в центрі уваги, адже мають власний стиль та харизму, тому потребують виразного аромату.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button