Поради

Як правильно організувати квартирний переїзд

Переїзд часто пов’язаний з великим стресом і плутаниною. Однак правильна підготовка, планування всіх заходів можуть виявитися справжнім порятунком. Спеціалізовані компанії, що здійснюють вантажнi перевезення, допомагають як у великих містах, так і в невеликих селах. Хороші розцінки в autobusinesstrans.com транспортній фірмі, яка має філії по всій Україні.

Перевезення речей не завжди проходить легко, адже в кожному будинку і квартирі є великогабаритні меблі та побутова техніка. Для безпечного транспортування знадобиться більше авто, ніж є в більшості сім’ях. Останнім часом транспортні послуги стають все більш популярними, а спеціалізовані компанії працюють у багатьох містах.

Як організувати грамотно свій переїзд

Потрібно визнати, що для кожної людини планування переїзду — серйозна і непроста логістична задача. Доводиться враховувати багато деталей, а також, що і в якому порядку акуратно упаковувати і в якій послідовності вантажити і перевозити. При переїзді доведеться в будь-якому випадку багато чого зробити (якщо не наймати фахівців), але, якщо у вас все ретельно буде заздалегідь сплановано – ви неодмінно впораєтеся.

Планування залежить від багатьох факторів. По-перше, ви самі будете перевозити всі свої речі або наймете для цього компанію (чи є у вас багато часу, або терміни обмежені). Також важливо, де знаходиться місце, куди слід перемістити всі речі, і в якому стані знаходиться нова квартира або будинок (щоб виділити час і сили на прибирання).

Почати готуватися варто завчасно, а не за 1-2 дні. Зазвичай ви дізнаєтеся про заплановані зміни як мінімум за кілька місяців, тоді саме час:

* Використовувати всі наявні у будинки продукти і не купувати нові перед переїздом.
* Позбутися від непотрібних, маловажних речей, зламаних громіздких предметів.
* Придбайте картонні коробки, вони повинні бути міцні, великі сумки. Стануть в пригоді і мішки для виносу сміття (при переїзді він неодмінно буде). Вакуумні пакети також вам обов’язково знадобляться, завдяки їм такі речі як одяг, подушки і пледи займають набагато менше місця.
* Зібрати старі газети, обгортковий папір і пухирчасту плівку, щоб надійно упакувати посуд, інші тендітні предмети.
* Купити темний маркер для маркування ваших картонних коробок і скотч.

Що стане в пригоді при переїзді

Упаковка повинна починатися з найменш використовуваних речей і закінчуватися необхідними. В останній момент переїзду варто упакувати сумку з найнеобхіднішими речами:

* одяг – спідня білизна, речі на наступний день, зручні для роботи вдома;
* туалетні приналежності – зубна щітка, мило, шампунь, рушник, туалетний папір;
* всі необхідні документи;
* заряджена електроніка та зарядні пристрої;
* основне кухонне обладнання (тарілки, столові прилади, чашки, чайник, чай);
* що-небудь поїсти (закуски, сухий пайок, страви швидкого приготування);
• питво.

Як завантажити автомобіль

Правильне завантаження автомобіля – це теж справжнє мистецтво. Автомобіль повинен бути завантажений таким чином, щоб речі жодним чином не заважали водієві, не обмежували огляд. Найголовніше – правильно розподілити вагу в машині. Важкі пакети слід розміщувати якомога ближче до центру автомобіля, а більш легкі можна складати ззаду.

Не можна поставити все в машину як “є”. При завантаженні автомобіля потрібно починати з найбільшого і важкого багажу, а на них розміщувати більш легкі, дрібні, нестандартні предмети. Щоб скоротити кількість поїздок, ви повинні максимально використовувати простір багажу (звичайно, зі здоровим глуздом і правилами безпеки).

У порожні місця авто можна скласти багато дрібних предметів. Розкладаючи пакети в машині, пам’ятайте, що їх не можна складати занадто високо – вище висоти підголівників.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button