Поради

Як вибрати шкільний рюкзак

Коли дитина відправляється в школу, особливо в перший раз, у батьків з’являється відповідальне завдання – підготувати дорогоцінне чадо до цієї справи. Сьогодні щоб зібрати школяра потрібна величезна кількість часу, сил, і, звичайно, чимала частина сімейного бюджету. Підручники, зошити, канцелярське приладдя, форма – вибір всього цього лягає на плечі батьків школяра. Але найважливішою покупкою, без якої не можна уявити шкільне життя, є шкільний рюкзак.

Рюкзак шкільний ортопедичний KITE 950 Style-2

Шкільний ранець – це предмет гордості учня. З ним він кожен день буде відправлятися за новими знаннями, і повертатися додому з величезним списком домашніх завдань. Згадайте, скільки шкільних історій пов’язано з портфелем: його постійно десь забувають, ховають, і навіть використовують як знаряддя в бійках. Одним словом, ця річ має бути надійною, щоб мужньо винести всі події шкільного життя.

Портфель, ранець або рюкзак?

Перш ніж відправлятися за покупкою, батькам і дітям слід дізнатися, чим відрізняються портфель, ранець і рюкзак, і що варто вибирати. Портфель – це те, від чого варто відмовитися дітям молодших класів. За стандартами, портфелі призначені для постійного носіння в руці, і тому не мають плечових лямок. Таке навантаження може завдати шкоди незміцнілому хребту дитини.

Ранець і рюкзак мають більше спільного – вони обидва призначені для носіння на спині. Основною відмінністю є корпус виробів: у ранця він твердий, і зберігає форму, а у рюкзака м’який. Таким чином, саме ранець буде найкращим варіантом – тверда спинка запобіжить деформації ранця, а підручники і приладдя не будуть тиснути на спину школяра.

Варто відзначити, що на сучасному ринку переважають так звані гібриди – рюкзак і ранець одночасно. Дитина буде задоволена модним дизайном рюкзака, а батьки можуть не хвилюватися про здоров’я школяра – каркасна спинка буде берегти хребет.

На що звернути увагу при покупці

  • Якісна щільна тканина як зовні, так і всередині ранця.
  • Надійні замки і блискавки.
  • Міцне дно, яке не буде деформуватися і протиратися.
  • Ортопедична спинка має бути жорсткою, але з м’якою підкладкою.
  • Широкі і м’які лямки з регулюванням довжини.
  • Світловідбиваючі деталі забезпечать безпеку на дорозі.
  • Вага порожнього ранця має бути мінімальною.
  • Габарити рюкзака – він має ідеально підходити до комплекції дитини.

Не забувайте, що з рюкзаком кожен день будете ходити не ви, а ваша дитина. Тому перед покупкою переконаєтеся, що обраний вами рюкзак сподобається школяреві. Великий вибір шкільних ранців і рюкзаків представляє німецька фірма KITE. Цей бренд став гарантією якості для батьків, а діти в захваті від красивих і стильних фірмових виробів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button