Поради

Як вибрати дитячого лікаря?

Хороший педіатр – це той, який готовий допомогти в будь-який час доби. Він має бути терплячим, розуміючим і мудрим дитячим лікарем. Та передусім – ефективним. Щоб знайти хорошого педіатра для дитини, можна запитати друзів. Також – переглянути інформацію про лікаря в інтернеті. Добре, якщо дитячий педіатр у Львові має свою сторінку, де можна більше дізнатися про спеціаліста й одразу записатися на прийом.

Якщо ви шукаєте досвідчених фахівців і для вас важливий якісний сервіс, краще звернутися до медичного центру, де є комфортні умови для дітей і дорослих. Чудово зарекомендував себе медичний центр ІНЛОР. Його спеціалісти з увагою й турботою ставляться до кожного пацієнта. На консультації педіатра ви отримаєте відповіді на всі питання, щоб ви могли якнайкраще попіклуватися про дитину.

На що зважати, вибираючи лікаря?

  • Можливість зв’язатися з педіатром у потрібний час

Дітей часто може турбувати щось як удень, так і вночі. Тож важливо мати змогу сконтактувати з лікарем у будь-який час доби. Добре, коли він не просто дає вам контактні номери, а й також закликає зв’язатися з ним цілодобово, якщо буде така потреба.

  • Відстань до спеціаліста

Не у всіх є машина, а буває, просто немає змоги швидко скористатися нею. Тому спитайте, чи педіатр зможе приїхати до вас, коли буде потрібно. Або чи ви можете викликати таксі й самостійно добратися до місця прийому. Також важливо поцікавитися, скільки коштуватиме візит разом із доїздом.

  • Як реагує дитина на вибраного лікаря

Важливо, аби і ви, і ваша дитина були задоволені тим, як проходить візит. Поспостерігайте за тим, як педіатр ставиться до маленького пацієнта і як він реагує на його дії та слова. Важливо, щоб лікар був уважним і терплячим. Дбав, аби малюку було комфортно, а огляд не асоціювався з чимось негативним. Зауважте, чи здатен лікар відволікти дитину, чи трохи розважити її, щоб вона не хотіла плакати.

  • Як проходить консультація

Важливо також, чи відкриває педіатр картку або вносить історію інфекцій до медичної книжки. Візит повинен хоча би двадцять хвилин. За цей час спеціаліст має вичерпно розказати про стан здоров’я малечі, зорієнтувати щодо профілактики чи лікування, якщо є така потреба. Неодмінно ставте питання, якщо щось цікавить. Лікар повинен усе пояснити й розвіяти сумніви.

  • Чи довіряєте ви компетентності лікаря

Не обов’язково звертатися до професора, та це має бути компетентний педіатр, який поновлює свої знання та навички. Як підтвердження цьому на стіні в кабінеті часто висять сертифікати й свідоцтва про завершення навчання. Часом можна ознайомитися з сертифікатами й дипломами ще в режимі онлайн на сайті лікаря чи медичного центру.

Та дійсно переконатися, що це компетентний спеціаліст, можна тільки після ефективного лікування. Якщо ви помітите, що навіть після тижневого прийому різних ліків дитину досі турбують першочергові симптоми, а лікар намагається применшити ваші сумніви, краще звернутися до когось іншого. Краще підтвердити діагноз у наступного лікаря.

Якщо маєте вибір, зверніться до педіатра, який приймає в дитячій лікарні и сімейному медичному центрі. Це буде свідчити про його професіоналізм і актуальність знань. Ви будете знати, що за потреби вашій дитині завжди нададуть фазову допомогу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button