Поради

Як вибрати вантажне таксі?

Слово «таксі» у більшості людей асоціюється з комфортним і швидким переїздом до місця призначення однієї людини або компанії. Але такою послугою можна скористатися і для інших цілей, наприклад транспортування деяких видів вантажів. Сьогодні вантажне таксі користується величезною популярністю, бо дає змогу оперативно розв’язувати життєві питання.

Особливості послуги

У повсякденному житті часто виникають ситуації, коли потрібно терміново перевезти щось з одного місця в інше. Така необхідність виникає при квартирному та офісному переїзді, покупці побутової техніки, поїздці на дачу і в аеропорт. Можна навести ще цілий ряд прикладів, коли не обійтися без вантажного таксі.

Особливість таксомоторних перевезень полягає в тому, що компанія, яка взялася за виконання такої послуги бере на себе зобов’язання доставки вантажу в цілості й схоронності в пункт призначення. При цьому плата з замовника стягується за фіксованим тарифом з урахуванням ваги перевезеного об’єкта. Зрозуміло, що друга сторона, тобто замовник, часто він же і пасажир, теж повинен виконати ряд простих умов.

Переваги вантажного таксі

Таксомоторні перевезення незамінні, якщо мова йде про транспортування цінних вантажів, наприклад: побутової техніки, крихких предметів інтер’єру, посуду та інших товарів. Нерідко таким способом перевозяться малогабаритні предмети меблів. Переваг такого зручного способу доставки багато, тому зупинимося на головних плюси:

  • Оперативність. Як правило, після подачі заявки транспорт подається протягом 1-2 годин.
  • Допомога професійних вантажників. Залежно від категорії вантажу, може знадобитися така додаткова послуга. Адже для забезпечення схоронності вантажу на всьому маршруті його треба донести і правильно розмістити в машині.
  • Відсутність додаткових доплат за тоннаж. У переважній більшості випадків для екстреного перевезення вантажів буває достатньо звичайної Газелі. Цей транспортний засіб здатний перевезти за один раз до 1,5 тони вантажу. Тому клієнтові не треба доплачувати за обсяг і вагу. Якщо ж буде потрібно великовантажний транспорт, така техніка прибуде за адресою в найкоротші терміни.
  • Алгоритм доставки «від дверей до дверей» став нормою для компаній, що надають такий вид послуг. Тому на місці прибуття не доведеться шукати допомогу, щоб занести перевезені речі у квартиру.
  • Обслуговування за кількома адресами. Часто трапляється так, що потрібно забрати речі з різних місць, а потім доставити їх за вказаною адресою. Послуга вантажного таксі повністю виключає схему «туди-сюди», тому що набагато економічніше взяти вантажі по шляху проходження.

Цей список можна доповнити ще однією перевагою – це професіоналізм водіїв і вантажників. На таку роботу зазвичай беруть людей з досвідом, які знають тонкощі перевезення особливих вантажів.

Як вибрати вантажне таксі?

Звичайно, це найголовніше питання, яке доводиться вирішувати зазвичай в екстреному порядку. Саме з цієї причини багато клієнтів роблять серйозні помилки. Щоб уникнути неприємних випадків, при виборі такого виду транспорту слід керуватися наступними критеріями:

  • Спочатку дізнатися про репутацію компанії. Це нескладно зробити, проаналізувавши відгуки клієнтів.
  • Вартість послуги для багатьох є вирішальним фактором. Треба провести порівняння прейскуранта декількох фірм, а потім вибрати для себе оптимально зручний варіант. Але при цьому слід пам’ятати, що якісні послуги – недешеве задоволення. Низька вартість, навпаки, повинна насторожити замовника.
  • Додаткові послуги. Солідні фірми пропонують клієнтам цілий ряд послуг: упаковку, навантаження, супровід вантажів. Такі види робіт, виконані професіоналами, забезпечать збереження вантажу.
  • Вибір транспорту. Це дуже важливий момент. Потрібно враховувати, що вантажне таксі розраховане на перевезення певної категорії вантажів. Для успішного транспортування має значення технічний стан машини.

Всі перераховані моменти необхідно враховувати, якщо треба перевезти невеликі вантажі. Звичайно, вартість послуги вантажного таксі залежить від відстані. Тому попередньо з метою економії можна вибрати більш короткий маршрут пересування.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button