Поради

Який супутниковий тюнер обрати у 2022 році

Сучасні телевізори зазнали значних змін, і кардинально відрізняються від тих, які випускали ще двадцять років тому. Сьогодні телевізори перетворилися в справжні Smart-центри. Щоб насолоджуватися якісною картинкою та переглядати контент зі всього світу, потрібно використовувати тюнери, ресивери, антени. Спеціалісти сервісу netgate.kiev.ua пояснюють, як обрати тюнер для перегляду супутникового телебачення.  

Супутникове телебачення 4К: який ресивер знадобиться

Щоб використовувати всі можливості свого телевізора, потрібно обрати найкращий супутниковий тюнер. Таким чином вдасться приймати сигнали телеканалів з різних країн світу, які матимуть високий рівень зображення Full HD чи 4K UltraHD. Окрім функції прийому сигналів, сучасні тюнери розширюють можливості самої техніки. 

Так, можна ставити програму чи фільм на паузу, записувати контент на зовнішній накопичувач, використовувати телегід для сортування програм. Багато приймачів з’єднуються з інтернетом. Підключення до супутникового телебачення дозволяє користуватися якісним інтернет-контентом: переглядати фільми, спортивні поєдинки, відео з Ютуб-каналів, заходити в соціальні мережі. 

Кращі супутникові тюнери за версією споживачів

Про популярність техніки говорять не тільки технічні характеристики, а й рейтинги продаж та відгуки користувачів. За статистикою продажів, у 2022 році найпопулярнішими ресиверами стали:

  • Vu+ Ultimo 4K UHD. Корейський виробник електроніки Marusys представив на ринку кілька видів обладнання. Ресивер має необмежені можливості щодо приймання сигналів завдяки продуктивній операційній системі Linux. Приймач підтримує сучасні відеоформати, тому користувачі отримують повну свободу налаштування. Серед мінусів обладнання відзначають те, що виробник постійно оновлює програмне забезпечення. Тому тюнер доводиться перепрошивати. 
  • Dreambox DM920 UHD. Відомий бренд Dream Multimedia випустив супутниковий тюнер з подвійною головкою. Техніка також працює на базі операційної системи Linux. Ресивер оснащений двоядерним процесором, має 2 ГБ операційної пам’яті та 8 ГБ пам’яті на флеш-карті. У пристрої передбачене місце для диска, щоб мати змогу записувати відео під час перегляду контенту. 
  • Vu+ Zero 4K. Сервіс мобільних ґаджетів Netgate відносить цей ресивер до одного з найпродуктивніших для роботи. Він підтримує зображення HDR10/HLG/PLM. Перевага ресивера в його компактному розмірі та можливості перемикатися з HD на 4K. Ґаджет забезпечує ідеальне зображення на різних стандартах. Покупці вибирають обладнання за його функціональність та помірну вартість. 
  • uClan Ustym 4K PRO. Супутниковий ресивер, який має довершене співвідношення ціни та якості, з’явився на ринку завдяки сумісній роботі українських та китайських інженерів. За допомогою ресивера можна переглядати супутникове, цифрове та інтернет телебачення. Основну частину каналів, які будуть доступні до перегляду з uClan Ustym 4K PRO, становлять українські, болгарські, італійські, іспанські. 

На що звертати увагу при виборі ресивера 4К

При виборі супутникового ресивера 4К варто звернути увагу на основні фактори обладнання. Перш за все, це стандарти зображення, які підтримує ресивер (наприклад, DVB-S2x, що підтримує UHDTV сигнал в кодеку HEVC). Вадливо, щоб ґаджет мав додаткові роз’єми на USB. Це дозволяє підключатися до мережі інтернет. Велике значення має такий параметр як зручність використання. 

Зрозумілий функціонал, великі кнопки спрощують користування ресивером навіть літнім людям. Серед асортименту техніки, представленої на ринку, слід обирати ресивери з високою швидкістю роботи. Таким чином вдасться швидко перемикатися між програмами, каналами, запускати різні функції. Репутація виробника та відгуки користувачів також грають важливу роль при покупці ресивера. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments