Главная / Поради / Розсувні системи як спосіб економії простору

Розсувні системи як спосіб економії простору

Вільне місце завжди потрібно. Особливо сильно це відчувається у містах. Власне, у цьому не має нічого дивного. Згідно останніх опитувань агломерація з кожним роком набирає усе більших обертів. Це пов’язано з безліччю факторів. Одним за найважливіших є наявність роботи у мегаполісах. Також не слід списувати з рахунку воєнні дії на сході країни, через які мільйони людей вимушені були залишити свої домівки.

розсувні системи

Проте ми зараз не будемо аналізувати усі причини стрибка цін на житло, а лише оцінимо результати. Так, на ринку почало з’являтися усе більше маломірного житла. Мало того, усі нові будинки у більшості складаються з квартир з невеликою площею. Особливою популярністю користуються студії. Це й не дивно. Їх внутрішнє планування дозволяє навіть у 24 квадратних метрах почуватися більш ніж комфортно. Ще економлячи площу завдяки сучасним методам, наприклад, купити розсувні системи в інтернет-магазині компанії PERFECT і тим самим зробити вашу студію комфортною для життя.

Проте ріст ціни на один метр житла вплинув і на звичайні квартири. Таким чином усе більше людей встановлює розсувні системи. Вони дають можливість найбільш ефективно випростовувати простір. Справа у тім, що звичайні двері у відкритому положенні займають забагато місця. Якщо ж справа йде про купе, то кожен вільний сантиметр використовується з максимальною віддачею.

Ще однією перевагою розсувних систем є простота у монтажі. Якщо для встановлення звичайних дверей слід обов’язково встановити дверний короб, то у випадку з купе монтаж можна здійснювати прямо на стіну.

Не слід забувати й про балкон. З кожним роком розсувні системи усе частіше використовуються для того, щоб реалізувати зручне відкриття та закриття вікон. По-перше, така технологія потребує мінімум фінансових вкладень, по-друге, балкон стає значно просторішим.

Економії вдається добитися завдяки зміні механізму відкриття. Роликова система не лише більш дешева при виробництві, вона має високий рівень надійності. Звісно слід надавати перевагу компаніям-виробникам, які зуміли себе позитивно зарекомендувати на ринку.

Кожен виріб виготовляється на заводі по індивідуальним замірам, які проводить представник компанії. Зазвичай сам процес займає до п’яти днів. Представництва компанії є по всій Україні, тому ви зможете придбати вікна чи двері як у Києві, так і у Львові. Монтаж також здійснюють представники підприємства.

Усі деталі, які використовуються при виробництві є екологічно-чистими та відповідають усім міжнародним нормам. Власне більшість з них доставляється з Європи (ті які не виробляються на нашому заводі). При виборі дверей чи вікон у вас є можливість вибрати один із 20 кольорів ламінації. Проте найбільшу увагу слід надати елементам інкрустації. Саме вони надають дверям чи вікнам справжню індивідуальність.

Щоб купити якісні та достатньо надійні розсувні двері https://perfect-okna.com.ua/rozsuvni-dveri  для веранди чи внутрішнього оздоблення будинку або квартири від компанії PERFECT варто лише записатися на індивідуальний замір. Для цього достатньо вказати свій номер телефон, електронну адресу та ім’я. Консультант від компанії зв’яжеться з вами через декілька хвилин.

 
comments powered by HyperComments