Главная / Поради / Як заробити на Форекс

Як заробити на Форекс

Торгівля, інвестиції, партнерські програми, або три основних способи заробити або отримати дохід на ринку Форекс.

Чи реально заробити на форекс?

Чим привабливий ринок форекс для тих, хто планує на цьому заробляти? Перш за все, його високою ліквідністю — достатньою кількістю покупців і продавців, відповідно, можливістю в будь-який момент здійснити операцію купівлі або продажу необхідного обсягу валюти, і, відповідно, заробити на цьому.

Друге, чим цікавий валютний ринок — можливість здійснювати операції на суми, які багаторазово перевищують заставний депозит за рахунок кредитного плеча (маржинальна торгівля), коли обсяг угоди може перевищувати фактичний розмір свого капіталу в десятки і в сотні разів: ваш депозит дорівнює $100, а брокер дає вам кредит в $10 000.

18-12-15-foto-600x410-1

Якщо ринок іде проти вас, ви втрачаєте тільки свій капітал — сто доларів. Але якщо ви вгадали/правильно прорахували рух ціни, на вас працюють $10 000, і прибуток ви отримуєте відповідно більший.

Все це робить ринок форекс надзвичайно дохідним інструментом, що дозволяє нам заробляти на змінах курсів національних валют будь-яких країн світу. Більш того, на Форекс можна не тільки заробляти (тобто здійснювати активні дії з метою отримання прибутку), але і отримувати пасивний дохід (нічого не робити і отримувати прибуток). Нижче підкажемо вам три способи отримати вигоду з ринку Форекс.

Три способи отримати вигоду з ринку Форекс

Взагалі, заробляти на ринку форекс можна по-різному: можна торгувати (трейдинг), можна продавати торгові сигнали і системи, аналітику, навчальні курси та інші супутні продукти і послуги, а також працювати з партнерськими програмами. Звичайно, для цього необхідно пройти з початку навчання, щоб не зловити облизня.

У свою чергу, прибуток на Форекс можна отримати від інвестування. З усього перерахованого вище виберимо три найбільш вартих, на наш погляд, занятть і дамо пояснення щодо них.

Трейдинг як спосіб заробити на Форекс

Основний вид заробітку на валютному ринку — це торгівля, трейдинг. Як заробити трейдингом? Пояснимо. Клієнт компанії реєструється на сайті брокера, укладає з ним договір (найчастіше, це публічна оферта), поповнює особовий рахунок, а вже з нього переводить кошти на торгівельний рахунок. Всі ці дії займають мінімум часу і зусиль. Відразу після цього клієнт може здійснювати торгові операції на форекс.

Партнерські програми як спосіб заробити на Форекс

На відміну від трейдингу, де завжди присутні певні ризики, партнерські програми брокерів ринку Форекс — це відмінний шанс заробити для тих, хто не має коштів — початкового капіталу — для виходу на ринок або патологічно боїться зазнати невдач: ви всього лише залучаєте нових клієнтів форекс-компанію і отримуєте від неї за роботу партнерську винагороду.

Інвестиції як вид пасивного доходу на Форекс

Інвестиції на ринку Форекс — окремий цирковий номер: на відміну від трейдингу, працювати тут не потрібно, але на відміну від партнерських програм, інвестору необхідний стартовий капітал. Якщо в двох словах: інвестиції — це вкладення коштів у торгівлю досвідченого трейдера або групи трейдерів з метою отримання прибутку. Вкладаєте в поганого трейдера — терите збитки, хорошого — отримуєте прибуток.

Як саме заробляти на ринку Форекс — це кожен вирішує для себе сам.

Що заважає людям заробляти на Форекс

Завжди, коли мова заходить про заробіток в Інтернеті взагалі і на Форекс зокрема, люди «включають режим скептика», і це в кращому випадку: найчастіше, вони просто висміюють подібні розмови. Давайте спробуємо зрозуміти причини такої реакції.

Причина №1: в даній галузі досить поширені шахрайські схеми, т. зв. мережеві піраміди, що маскуються під брокерські компанії. Це компрометує Форекс в очах людей. На Заході ця діяльність жорстко регулюється законом.

Причина №2: народ не любить працювати над собою. Самоосвіта — це не про нас. Ми роками стогнемо про безгрошів’я, але як тільки трапляється нагода заробити якийсь профіт, поворухнувши для цього мізками, ми воліємо відлежатися на печі.

Яскрава приказка, що пояснює народний скептицизм до всього, що пов’язано з підприємництвом (в широкому значенні цього слова): не жили заможно — нічого і починати.

 
comments powered by HyperComments