Фото

10 найжорстокіших в’язниць в світі з нелюдськими умовами утримання

10 найжорстокіших в’язниць в світі з нелюдськими умовами утримання

Світ, в якому ми живемо, досить небезпечний. Поруч живуть люди здатні на погані вчинки. Вони є серйозною загрозою для суспільства. В’язниця – це установа, де утримуються люди, засуджені за вчинені злочини, деякі з них дуже жорстокі. Але в’язниці жорстокі не менше, вони сповнені агресії і хвороб.

10. В’язниця Бангкванг

В’язниця Бангкванг
В’язниця Бангкванг, яка знаходиться в 11 км від Бангкока, Таїланд, відома як «Бангкок-Хілтон», але від відомого готелю вона відрізняється кардинально. Ця в’язниця відома тим, що ув’язнені піддаються тортурам. Вони містяться в дуже тісних камерах. Ті, хто засуджений до смерті, отримують ін’єкцію смертельним препаратом. Перші три місяці перебування у виправній установі в’язні постійно носять кайдани на ногах.

9. В’язниця Рікерс

В’язниця Рікерс
Нью-йоркська в’язниця відома жорстокими взаєминами в середовищі ув’язнених. Вона знаходиться в Бронксі, на її утримання з бюджету країни йде 800 мільйонів доларів щорічно. Наглядачі та охоронці, які працюють у в’язниці, щодня змушені ставати свідками жорстокого поводження ув’язнених, включаючи побиття і навіть вбивства. Ось чому заклад відомий своєю суворістю. У результаті проведених реформ кількість щорічних поножовщин зменшилася.

8. В’язниця Сан-Квентін

В’язниця Сан-Квентін
В’язниця була заснована в 1852 році і сьогодні відома як найстаріша в Каліфорнії. Вона обладнана газовою камерою, хоча її не використовують. У виконання смертного вироку застосовують ін’єкції смертельним препаратом. У в’язниці є постійні проблеми з жорстоким ставленням до в’язнів. У 2006 році стався інцидент, в якому постраждали 100 ув’язнених, а двоє були вбиті. Тоді ЗМІ писали про те, що умови утримання ув’язнених небезпечні для життя. В останні роки у в’язниці докладаються зусилля для поліпшення ситуації, щоб умови перебування у в’язниці стали більш стерпними.

7. В’язниця Алькатрас

В’язниця Алькатрас
В’язниця Алькатрас, яка знаходиться на острові біля берегів Сан-Франциско – найвідоміша у світі. В ній відбували покарання найнебезпечніші злочинці кримінальної історії. Одним з них був Аль Капоне на прізвисько «Шрам». В’язниця була відома своїми жорстокими умовами життя і правил. У 1946 році стався інцидент, відомий як «Битва за Алькатрас», коли в’язні намагалися втекти з в’язниці. У 1963 році в’язниця закрилася не тільки через те, що на її утримання йшло багато бюджетних грошей, але і через її погану репутацію.

6. В’язниця Сабанета

В’язниця Сабанета
 

В’язниця Сабанета

[ads2]В’язниця, яка знаходиться у Венесуелі – одна з найжорсткіших у світі. У будівлях виправної установи одночасно можуть відбувати покарання до 15 000 чоловік, але по факту там знаходиться 25 000 ув’язнених. В’язниця не тільки перенаселена, але тут також працює найбільш численний персонал: 1 наглядач на 150 в’язнів. У 1994 році тут стався інцидент, який спричинив смерть 108 ув’язнених. Роком пізніше, у 1995 році, 624 ув’язнених отримали травми, а 196 загинули в результаті прояву жорстокості з боку персоналу.

5. В’язниця Гітарама

В’язниця Гітарама
 

В’язниця Гітарама
В’язниця Гітарама в Руанді вважається «пеклом на землі». Замість 500 ув’язнених у в’язниці перебувають 6 000. Це справжній геноцид проти населення Руанди. Через тісноту багато ув’язнених змушені постійно стояти, що тягне за собою розвитку хвороб ніг, а той факт, що випорожнюються вони теж стоячи і продовжують стояти в екскрементах, погіршує умови утримання інфікуванням. У результаті багатьом ув’язненим ампутують кінцівки, що призводить до повторного інфікування і навіть смерті.

4. В’язниця Санте

В’язниця Санте
В’язниця Санте знаходиться в Парижі, Франція. Вона відома як надзвичайно жорстоке місце, де сотні ув’язнених живуть в рамках певних суворих ієрархічних взаємовідносин, які посилюються умовами утримання. Хто виявляється слабше інших, живе в постійній небезпеці. Ув’язненим дозволяється залишати камери тільки на 4 години в день, щоб обмежити взаємодію засуджених. Ця в’язниця вважається однією з найстрашніших в’язниць в світі.

3. В’язниця Діярбакир

В’язниця Діярбакир
В’язниця Діярбакир в Туреччині відома нелюдськими умовами проживання і тим, що в ній містилися діти, засуджені до довічного ув’язнення. Жорстокість, присутня в цій в’язниці, виходить від самих наглядачів. У 1996 році стався інцидент, коли наглядачі і поліція жорстоко побили ув’язнених: 10 людей були вбиті, а 23 отримали поранення і травми. Через жорстоке ставлення до ув’язнених в’язниця вважається однією з найстрашніших.

2. В’язниця Тадмор

В’язниця Тадмор
В’язниця знаходиться в Сирії і відома, як одне з найжорстокіших місць на Землі. Здається, що все тут створено для того, щоб перетворити життя на пекло. У 1980 році в ній стався інцидент, коли президент Хафез аль-Асад пережив напади. Він наказав солдатам стратити кожного в’язня, що трапився на шляху, щоб іншим це стало уроком. У 2001 році в’язниця була закрита, але в 2011 році вона відновила свою діяльність, як виправний заклад, до чого додалися ще жорстокі умови проживання.

1. В’язниця Карандиру

В’язниця Карандиру
 

В’язниця Карандиру

В’язниця Карандиру в Бразилії, вважається найстрашнішою в світі. У 1992 році стався інцидент, в якому було вбито 102 людини. Крім жорстокості з боку тюремників, тут ще жахлива ситуація в плані здоров’я: кожен п’ятий ув’язнений хворий на ВІЛ. Жорстоке ставлення і нелюдські умови відбування покарання зробили це місце найстрашнішим на Землі.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button