Поради

Устаткування для школи: особливості вибору

Діти проводять в школі багато часу – практично стільки ж, скільки доросла людина на роботі. І дуже важливо, щоб вони відчували там себе комфортно – тоді і вчитися будуть з радістю. Важливими є й засоби навчання для початкової школи, і обладнання для старших класів. Все це можна замовити в компанії STEM Class, що пропонує обладнання і дидактичні матеріали для НТШ.

Як вибрати обладнання для початкової школи

Діти найкраще засвоюють інформацію, якщо вона представлена ??в наочному вигляді і подається в ігровій формі. Добре, коли в процесі навчання дитини «допомагають» герої його улюблених казок – їх зображення друкують на рахунковому і буквеному матеріалі. З урахуванням цього і складають список обладнання, яке необхідне для початкової школи. Головна вимога – всі посібники, іграшки та меблі повинні бути виготовлені з екологічно чистих матеріалів, безпечних для дітей.

Крім меблів, що відповідають потребам дітей, їх росту й особливостям розвитку, школам потрібен наочно-дидактичний матеріал. Для розвитку дрібної моторики та інженерного мислення – різні типи конструкторів, виготовлені з дерева і якісного пластику. У сучасній школі багато уваги приділяється творчості, тому слід подбати про музичні інструменти й обладнання для лялькового театру. А настільні ігри допоможуть дітям краще засвоювати пройдений матеріал, вчитися правильному відпочинку і спілкуванню.

Як вибрати стенди для школи

Для розміщення довідкової інформації потрібні барвисті і практичні стенди для школи. Їх можна встановлювати не тільки в коридорах, а й в кабінетах. У коридорах стенди використовуються в основному для розміщення оголошень та розкладу уроків. А ось для кабінетів потрібні тематичні стенди. Наприклад, для кабінету географії купують стенди з фізичною або політичною картою світу.

Основні вимоги до стендів:

1. Масштаб, відповідний їх задачі – інформація, розміщена на стенді, повинна бути добре видна. У коридор купують стенд великого розміру, в класи – стенди меншого розміру, але все одно дозволяють добре розглянути інформацію.
2. Якість виготовлення. Стенди повинні бути зроблені з безпечних, але міцних матеріалів – саме такі і пропонує компанія STEM Class. Такі стенди зможуть служити досить довго.
3. Тематика і організація інформація. Їх також вибирають відповідно до поставлених завдань. Наприклад, в коридорі або в спортивному залі можна встановлювати стенди з пластиковими кишенями. Інформація в них буде оновлюватися – це може бути афіша концерту або оголошення про змагання, привітання переможців і т.д.

Інформаційні стенди відіграють важливу роль в житті школи, тому до їх вибору потрібно віднести особливо ретельно.

Як вибрати обладнання для інклюзивної освіти

Діти з особливими потребами теж повинні бути залучені в освітній процес. Але для того, щоб вони могли вчитися, треба подбати про те, щоб в школі було все необхідне обладнання, в тому числі для арт-терапії та сенсорної інтеграції.

Придбати обладнання для інклюзивної освіти можна в компанії STEM Class. Вона пропонує не тільки дидактичні матеріали, а й:

• навчальний матеріал для дітей з порушеннями зору (тактильні букви, ігри, таблиці зі шрифтами Брайля);
• інтерактивне обладнання (екрани, проєктори, спеціальні підлоги);
• столи, пісочниці та витратні матеріали для пісочної терапії та анімації;
• оснащення для сенсорної інтеграції, при якій дитина вчиться обробляти сигнали, що надходять від органів слуху і зору;
• меблі для зони відпочинку, сухі басейни.

Всі товари сертифіковані й відповідають найвищим вимогам, які сьогодні пред’являються в області дитячої освіти. Все обладнання виготовлено з екологічно чистих матеріалів, безпечних для дітей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button