Всесвіт

Астрофізики: Людство шукало інопланетян не там

В результаті багаторічного спостереження за космосом астрофізики прийшли до несподіваного висновку. На думку вчених, увесь цей час людство шукало інопланетні цивілізації в куточках галактик, де не існувало можливості розвитку життя. Насправді, живі організми можуть існувати на планетах з зоряних скупчень, які, згідно з ранніми версіями астрономів, мають занадто складні умови для виживання.

Варто відзначити, що зоряними скупченнями вчені називають групу світил, пов’язаних один з одним за допомогою гравітації, яка рухається по галактиці як одне ціле. Раніше астрофізики були впевнені, що в такому середовищі не могло розвинутися життя, так як скупчення найчастіше наповнені великою кількістю газу і пилу. Однак тепер дослідники вважають свої висновки недостатньо обґрунтованими, як повідомляє інтернет-портал «Independent».

Група вчених на чолі з професором Розанна Ді Стефано припустила, що настільки щільне розташування зірок могло створити усередині формування сприятливі умови для розвитку планет з повноцінною атмосферою. Для того щоб підтвердити або спростувати дану теорію, зауважила Ді Стефано, необхідно впритул дослідити принаймні кілька зоряних скупчень. Лише в Чумацькому шляху їх налічується не менше 150, проте до цих пір вони так і не були докладно вивчені, тому дослідники зберігають надію виявити інопланетну цивілізацію.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments