Поради

Безперебійне постачання енергоносіїв: довіряйте професіоналам

Ефективна робота підприємств залежить від своєчасного постачання енергоносіїв. Завдяки тому, що сьогодні відкрито ринок, споживачі можуть самостійно обирати постачальників.

Компанія «Твій ГазЗбут» займається постачанням природного газу та електричної енергії не один рік, пропонує клієнтам вигідні тарифні плани та додаткові послуги, а завдяки широкій мережі представництв та роботі контакт-центру, комунікація між постачальником та споживачами здійснюється швидко та ефективно.

Послуги від компанії «Твій ГазЗбут»

На сьогоднішній день компанія «Твій ГазЗбут» постачає електричну енергію та природний газ для підприємств, у тому числі приватним підприємцям. При цьому немає значення обсяг споживання. Клієнтам пропонується кілька тарифних планів, з яких вони можуть вибрати відповідний, для своїх потреб, тариф.

Залежно від обсягів споживання, клієнти можуть вибрати тарифи «Великий бізнес» та «Власна справа». Уклавши договір, клієнти отримують газ у необхідному обсязі, а також:

  • одержують знижку від 2 до 15 відсотків, залежно від форми оплати;
  • за допомогою персонального менеджера можуть регулювати замовлені обсяги, при цьому немає штрафів за небаланси.

Додатково компанія «Твій ГазЗбут» пропонує вигідний тариф на опалювальний період. Він дозволяє захистити бізнес від коливань ціни на енергетичному ринку, замовивши необхідний обсяг газу за фіксованою вартістю.

Докладніше ознайомитись з тарифами та знижками можна на офіційному сайті компанії «Твій ГазЗбут».

Як стати клієнтом компанії

Завдяки розвитку технологій стати клієнтом компанії «Твій ГазЗбут» можна протягом кількох хвилин. Для цього потрібно:

  • відвідати сторінку компанії gaszbut.com.ua;
  • відкрити вкладку «Стати клієнтом»;
  • залишити заявку, заповнивши форму;
  • підписати договір;
  • замовити потрібний обсяг.

Залежно від потреб, клієнти можуть укладати окремі договори на постачання природного газу та електричної енергії. У кожному випадку компанія гарантує надійне та стабільне постачання.

Переваги співпраці з компанією «Твій ГазЗбут»

Багаторічний досвід роботи та широка мережа представництв компанії дозволяє надавати клієнтам послуги високої якості, незалежно від фактичного місцезнаходження підприємства.

Істотну зручність та ефективність при взаємодії забезпечують персональні менеджери. Для вирішення багатьох питань клієнтам компанії достатньо зв’язатися телефоном зі співробітником.

У компанії дорожать своїми клієнтами і роблять багато для взаємовигідного співробітництва. Так, споживачі, які сплачували за газ по факту поставки, можуть отримати значні знижки, змінивши форму оплати:

  • сплативши обсяг газу раз у декаду, розмір знижки становитиме 8%;
  • при передоплаті розмір знижки становить 15%.

Також клієнтам пропонується реферальна програма “Твій партнер”. Вона дозволяє отримати знижки на природний газ чи електричну енергію, якщо ділові партнери клієнтів укладуть договір на постачання енергоносіїв із компанією «Твій ГазЗбут». Знижку також отримує новий клієнт. Розмір знижки та період її дії залежить від типу енергоносія та кількості рекомендованих клієнтів.

Дізнатися детальну інформацію про знижки та акції, що проводяться на постійній основі, можна на офіційному сайті, зв’язавшись з менеджером компанії.

Компанія «Твій ГазЗбут» займає лідируючі позиції серед постачальників енергоресурсів в Україні, користується популярністю завдяки надійним поставкам, якісному обслуговуванню, вигідним тарифам та лояльному ставленню до кожного клієнта.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button