Поради

До Гамбурга автобусом: що подивитися, як спланувати поїздку

Автобусні мандрівки за кордон стають все більш популярними серед українців. Сучасні автобуси комфортні, тож навіть тривала поїздка не втомлює. Мандрувати таким видом транспорту дешевше, ніж власним авто чи літаком. В автобусну подорож можна відправитися великою компанією — місця в транспорті вистачить для всіх. А якщо мандрувати в Європу, наприклад, у популярний серед туристів Гамбург, то навіть візу не доведеться оформляти. Достатньо мати закордонний паспорт і квиток на автобус.

Найцікавіші місця Гамбурга: куди податися туристу?

Щоби відправитися у мандрівку до Німеччини, українцям не потрібно за багато місяців наперед планувати поїздку, пильнувати, коли в касі появляться квитки, переживати, чи не скасують рейс. Тепер все значно простіше: сьогодні запланували, і вже завтра можна вирушати в дорогу. Адже віднедавна регулярно курсує автобус Гамбург Львів, який відправляється з центрального вокзалу міста Лева й прибуває прямісінько на головний автовокзал Гамбурга. А вже звідти можна й на оглядини міста. А подивитися тут справді є що.

Якщо ви вперше збираєтеся до Гамбурга й не знаєте, з чого розпочати знайомство з містом, тримайте ТОП 5 місць, які варто відвідати:

  1. Мініатюрна країна чудес — музей реалістичних копій найвидатніших місць світу в мініатюрі (розташований за адресою Kehrwieder 2, працює щодня з 9:30 до 19:00).
  2. Докланд з оглядовим майданчиком — найбільш незвична будівля в місті у формі паралелепіпеда зі скляним фасадом і оглядовим майданчиком на гавань. На дах будівлі веде 136 сходинок, розташованих під кутом 60° (локація — Van-der-Smissen-Str. 9).
  3. Гамбурзька ратуша — будівля ХІХ ст., яка є однією з візитівок міста, нагадує замок в стилі неоренесансу. Цікава тим, що стоїть на 4000 дубових паль, які захищають будівлю від просідання, всередині ратуші — 647 кімнат з унікальними інтер’єрами. Локація — центр міста, з понеділка по п’ятницю ратуша відкрита для гостей з 11 до 16 год, у вихідні — з 10 по 17 год.
  4. Ботанічний сад — один із найбільших в Європі, займає 24 га, відтворює ландшафти та рослинність різних куточків світу. Локація — поблизу станції метро S-Bahn Hamburg Dammtor.
  5. Порт — найбільший вантажний порт в Німеччині й один з найбільш завантажених у світі. Туристам тут пропонують екскурсії на баркасах (середня вартість екскурсії — 12-18 євро).

І це лише маленька частина того, що прагнуть відвідати туристи у Гамбурзі.

Де купити автобусний квиток до Гамбурга?

Загорілися ідеєю відвідати це дивовижне портове місто в Німеччині? Тоді поспішайте забронювати автобусні квитки на зручну дату. А щоби вберегтися від шахраїв і придбати квиток за найбільш вигідною ціною, завітайте на сайт компанії Kasa Lux-Reisen, яка є сертифікованим продавцем квитків на міжнародні автобусні рейси.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button