Поради

Бразильський горіх: користь, шкода, корисні властивості для жінок

Бразильський горіх – це плід дерева Бертолетія. Складність у видобутку плоду полягає в тому, що дерево так і не вдалося окультурити. Єдиний спосіб здобути плоди дерева, це пройти складний шлях Бразильськими джунглями і як це робилося давно зібрати вручну. Плід має зовнішню схожість з кокосовим горіхом, усередині знаходяться довгі горіхи в твердій оболонці. Саме вони називаються Бразильським горіхом. Через складність видобутку та транспортування ці продукти коштують досить дорого в порівнянні з іншими горіхами, але їхня користь виправдовує ціну. Купити свіжий бразильський горіх можна на сторінці https://wellnut.com.ua/ua/brazilskiy-orekh-500-g/.

Денна норма для дорослої людини становить 2 штуки, для дітей 1 штука. Не варто вживати препарат людям з гіпертонією, виникнення алергії можливе, але мало можливо.

Користь бразильського горіха

Регулярне вживання цього продукту здатне позитивно вплинути на організм людини, зокрема:

  1. Покращує стан шкіри, волосся та нігтів.
  2. Позитивно впливає на стан щитовидної залози, допомагає при лікуванні її захворювань, а також здатний запобігти їх появі.
  3. Містить у своєму складі антиоксиданти.
  4. Стимулює мозкову активність.
  5. Може використовуватись як протизапальний засіб.
  6. Сприяє поліпшенню серцево-судинної системи та зводить до мінімуму можливість виникнення її захворювань.
  7. Позитивно позначається на травній системі та печінці.

Користь плоду бертолетії підтверджена вченими, на цю тему існують наукові роботи. Наприклад у складі Бразильського горіха є речовина під назвою Селен у великій кількості (приблизно в 96 разів більше, ніж в інших горіхах), яка перешкоджає захворюванням щитовидної залози. Ця ж речовина у поєднанні з фенолами та вітаміном Е є відмінним антиоксидантом і уповільнює старіння, а також надає протизапальну дію на організм людини.

Плід бертолетії багатий і інші корисні мікроелементи. Для роботи мозку корисними є жирні кислоти омега-3 та омега-6. Для зміцнення імунітету загалом у складі препарату перебувають різні вітаміни. Також у великій кількості містяться інші корисні мікроелементи, такі як цинк, тіамін, білок і клітковина, мідь, магній, калій, фосфор, залізо, марганець і кальцій.

Користь бразильського горіха для жінок

Для жіночого організму цей натуральний продукт має виняткові властивості, але тільки в обмежених кількостях, включіть у раціон не більше 1-2 горіхів на день. Крім того не варто забувати про калорійність, вживання продукту у великих кількостях негативно може позначитися в першу чергу на Вашій вазі та фігурі.

Перше, що цікавить жінок у будь-якому продукті, це омолоджуючі властивості. З цієї точки зору плід бертолетії вважає найкориснішим. Завдяки мікроелементам, що містяться в горіху, підвищується активність глулатіону, який є природним антиоксидантом. Глулатіон здійснює нейтралізацію негативних наслідків вільних радикалів.

Позитивний вплив на щитовидну залозу також сприяє нормалізації гормонального тла. Цинк, що міститься в м’якоті, допомагає у боротьбі з вугровим висипом. Також плід бертолетії сприяє кращому засвоєнню інших продуктів, запобігає появі хвороб та проблем із шлунково-кишковим трактом.

Придбати свіжий бразильський горіх з доставкою в Київ та інші населені пункти України ви можете в інтернет-магазині Wellnut за доступною ціною.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button