Авто

Британець заново винайшов колесо (відео)

Що, якби колеса могли обертатися не тільки вперед і назад, але і перпендикулярно площині від свого звичайного руху? Це б раз і назавжди змінило процес паркування.

837ad78dbf03ba5264973dbb0570f3ae

Британський винахідник Уільям Лідд’ярд втілив цю неймовірну ідею в життя і наочно продемонстрував її на прикладі реального автомобіля. Спроби створити щось подібне було і раніше, але унікальність конкретно цього винаходу полягає в тому, що автомобіль не потребує яких-небудь серйозних модифікаціях для того, щоб встановити на нього такі колеса.

Винахідник назвав колеса в свою честь — «Колеса Лідд’ярда». Автомобіль досить просто «перевзути» в них для того, щоб користуватись усіма їх перевагами. Вони підходять для будь-якої погоди, стану дороги і володіють всіма характеристиками традиційних автомобільних коліс. Те, що ви побачите у відео трохи нижче, – всього лише ранній прототип винаходу, але Вільям впевнений, що його проектом можуть зацікавитися такі великі компанії, як Goodyear або Honda.

 

За допомогою Коліс Лідд’ярда автомобіль легко обертається на місці навколо своєї осі, «стрейфиться» вліво і вправо, немов персонаж відеоігор, та й взагалі веде себе вкрай дивно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button